QNB Finansbank üzerinden daha önce işlem yapanlar dikkat!

QNB Finansbank üzerinden daha önce işlem yapanlar dikkat!

QNB Finansbank üzerinden daha önce işlem yapanlar dikkat!
Yayın Tarihi: 23.10.2023 23:11:00

QNB Finansbank, 5000 TL ile 50000 TL arasında değişen ihtiyaç kredisi fırsatı sunan yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanyaya katılmak isteyen vatandaşlar, cep telefonları üzerinden SMS ile kolayca başvuru yapabilirler. Banka, uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi sunuyor.

Kredi başvurusu yapabilmek için QNB Finansbank'ın belirlediği kredi notu şartını karşılamak gerekiyor. Kredi notu 1400 ve üzerinde olan herkes bu kampanyadan faydalanabilir. Ancak, icralık veya avukatlık gibi olumsuz finansal durumu olanlar kredi onayı alamayabilirler.

QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler, TC kimlik numaralarını 5030 numarasına SMS göndererek başvurularını kolayca gerçekleştirebilirler. Başvurunuz bankaya ulaştıktan sonra kredi değerlendirmesi yapılır ve sonuç cep telefonunuza gönderilir. Kredi onayı aldığınızda, kimliğinizle en yakın QNB Finansbank şubesine giderek krediyi kullanabilirsiniz.

Eğer Finansbank'ta bir hesabınız varsa, internet bankacılığı veya Finansbank Mobil uygulaması üzerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Onay almanız durumunda, kredi tutarı hesabınıza aktarılabilir, böylece şubeye gitmeye gerek kalmaz.

QNB Finansbank'ın sunduğu bu ihtiyaç kredisi fırsatı, finansal ihtiyaçlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde karşılamak isteyenler için ideal bir seçenek olabilir. Başvurularınızı yaparak, ihtiyaçlarınıza uygun kredi desteğini alabilirsiniz.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR