Resmi gazetede 22:11'de açıklandı: Emekliye yeniden 5000 TL ödeme! Daha önce alanlarda alacak

Resmi gazetede 22:11'de açıklandı: Emekliye yeniden 5000 TL ödeme! Daha önce alanlarda alacak

Resmi gazetede 22:11'de açıklandı: Emekliye yeniden 5000 TL ödeme! Daha önce alanlarda alacak
Yayın Tarihi: 29.10.2023 22:15:00

Cumhurbaşkanı tarafından desteklenen bu kampanya kapsamında, emekli maaş hesaplarına 5000 TL'lik ek ödemeler sunulacak. Üstelik düşük faiz oranlarıyla bu ek ödemelerden faydalanabilecek ve bu nakit kampanyası ile 12 ay vadeli işlemler yapabileceksiniz.

Bankalar, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank, emekli maaşı alan vatandaşların bu avantajlı kampanyadan yararlanabilmesi için maaş müşterisi olmalarını ve banka şartlarına uygun bir müşteri olmalarını talep ediyor. Ancak bu fırsatlardan yararlanmak için şubelere gitmek artık zorunlu değil. İnternet bankacılığı uygulamaları sayesinde kredi başvurularınızı hızlıca gerçekleştirebilir ve daha önce bu bankalardan kredi almadıysanız daha yüksek limitlerde kredi kullanma şansına sahip olabilirsiniz.

Emekli maaş hesabınız üzerinden yapacağınız kredi başvurularında maaşınıza göre işlem yapabileceğiniz gibi, diğer bankalardaki kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatmak için de bu bankalar üzerinden kredi kullanabilirsiniz. Ek ödeme olarak alacağınız tutarı 12 ay vadeli olarak işlemlerinizi gerçekleştirmek için başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi seçeneği de bulunuyor ve bu kredilerde 50000 TL'ye kadar limit verilmektedir.

Emekli Maaşı Alanlara Devlet Desteği

Emekli maaşı alan vatandaşlar için sunulan bu özel kampanya. Kısaca sizlere bu konu hakkında bilgiler verelim. Emekli maaşı alıyorsanız 5 bin TL ve 50 bin TL arasında ödmee almanız için çok basit işlemler yapabilirsiniz.

  1. 5000 TL Ek Ödeme Fırsatı: Cumhurbaşkanı tarafından desteklenen kampanya ile alabileceğiniz ek ödemeler.

  2. Düşük Faiz Oranlarıyla Avantaj: Kampanyadan yararlanırken düşük faiz oranlarının cazibesi.

  3. Bankalara Uygun Müşteri Olma Şartı: Kampanyadan faydalanmak için bankaların aradığı müşteri şartları.

  4. Şubeye Gitmeden İşlemler: İnternet bankacılığı sayesinde kolayca kredi başvuruları yapma imkanı.

  5. Kredi Kullanma ve Borç Kapatma: Emekli maaş hesabınızı kullanarak kredi alabilir ve diğer bankalardaki borçlarınızı kapatabilirsiniz.

  6. Ek Ödemeyi 12 Ay Vadeli Kullanma: Alacağınız ek ödemeyi 12 ay vadeli olarak kullanma seçeneği.

  7. Yüksek Limitli İhtiyaç Kredisi: 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi ile 50000 TL'ye kadar limit.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR