Rihanna, Victoria Secret'a rakip oldu

Rihanna, Victoria Secret'a rakip oldu. Rihanna'nın çıkardığı yeni iç çamaşırı markası "Savagexfenty" nin defilesi yayınlandı ve görenlerin ünlü iç çamaşırı markası olan Victoria Secret'a rakip olacağı söyleniyor.

Rihanna, Victoria Secret'a rakip oldu
Yayın Tarihi: 3.10.2020 21:59:00

Rihanna, Victoria Secret'a rakip oldu. Rihanna'nın çıkardığı yeni iç çamaşırı markası "Savagexfenty" nin defilesi yayınlandı ve görenlerin ünlü iç çamaşırı markası olan Victoria Secret'a rakip olacağı söyleniyor.Rihanna'nın Savage x Fenty Show 2020 defilesi gerçekleşti. Ünlü şarkıcı markasının defilesi için birçok ünlü ismi sahneye çıkardı. Dünyaca ünlü Victoria Secret iç çamaşırı markasına meydan okuyan Rihanna, adeta Victoria Secret'a göz dağı verdi.
Savage x Fenty 2020 defile showu, izleyenlerden tam not alsa da çoğunluk Victoria Secret'in showlarının daha iyi olduğunu söylüyor. Ancak Rihanna'nın kendinden emin tavrı, güçlü kadın imajı, çıkardığı iç çamaşırları ve aynı sahneye Bella Hadid, Paris Hilton, Irina Shayk, Cara Delevingne çıkarıp her beden ve çeşitliliğe yaptığı vurgu çok dikkat çekecek.Rihanna'nın Savage x Fenty koleksiyonu zaman içerisinde Victoria Secret'i geçer mi dersiniz ?


HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR