Şampiyon dizisine şok karar! Günü değişiyor

TRT1'in sezon başında başlayan bir boksör ve oğlunun hikayesini anlatan iddialı dizi Şampiyon perşembe akşamları TRT1 ekranlarında izleyicileriyle buluşuyordu.Bu zor günde reytingleri oldukça düşük seyreden diziye, TRT1 müdahale etti ve dizinin günü değişti. Peki Şampiyon hangi gün yayınlanacak?

Şampiyon dizisine şok karar! Günü değişiyor
Yayın Tarihi: 28.10.2019 13:13:00

Şampiyon günü neden değişti? Şampiyon dizisi hangi gün ekranlara gelecek? her yerde aranmaya başladı. Başrollerini Tolgahan Sayışman, Erkan Avcı, Erdal Özyağcılar ve Yıldız Çağrı Atiksoy'un paylaştığı Şampiyon dizisi Eylül ayından beri ekranlara geliyor. Perşembe akşamı yayınlanan yeni dizi, birbirinden iddialı yapımlarla mücadele etmek de zorlanıyordu. Haliyle reytingleri de düşük seyreden Şampiyon dizisi umduğunu bulamayınca TRT1 duruma el attı. Ani bir karar veren kanal dizinin yayın gününü değiştirdi.ŞAMPİYON DİZİSİNİN GÜNÜ NEDEN DEĞİŞTİ? HANGİ GÜN YAYINLANACAK


Yapımcılığını BSK Yapım’ın üstlendiği Şampiyon dizisi verilen yeni kararla artık perşembe akşamları yayınlanmayacak. Dizinin reytinglerine müdahale etmek isteyen TRT1 ise perşembe akşamını boş bırakmaya karar vererek, Şampiyon'u pazar akşamına transfer etti.

Çünkü perşembe günü Mucize Doktor, Bir Zamanlar Çukurova gibi iddialı yapımlarla oldukça zorlanan Şampiyon reytinglerde bir türlü umduğunu bulamadı. Yani Şampiyon dizinin düşük reytingleri nedeniyle yayın günü perşembeden pazara alındı.

Şampiyon yeni bölümleriyle her pazar saat 20:00'da TRT1'de...
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR