Şebnem Özinal kimdir? Kaç yaşında? Kimle evliydi

13 yıllık eşiyle yollarını ayırmak için boşanma sürecinde olan ünlü oyuncu Şebnem Özinal bugün eşinin kendisine psikolojik şiddet uyguladığı ve hakaret dolu mesajlar attığı gerekçesiyle mahkemeye başvurdu.Hal böyle olunca gündeme bomba gibi düşen Şebnem Özinal kimdir? Kimle evliydi? çok merak edildi

Şebnem Özinal kimdir? Kaç yaşında? Kimle evliydi
Yayın Tarihi: 15.10.2019 10:51:00

Şebnem Özinal kimdir? Kimle evliydi? Kaç yaşında? Çocuğu var mı? gibi sorular her yerde aranmaya başladı. Bugün boşanmak üzere olduğu eşinden şiddet gördüğü iddiasıyla mahkemeye başvuran ve gündeme bomba gibi düşen Şebnem Özinal'ın hayatı çok merak edildi. Biz de sizler için bu konuyu ele aldık.ŞEBNEM ÖZİNAL KİMDİR? KİMLE EVLİYDİ?

1971 Ankara doğumlu olan Şebnem Özinal eğitim hayatını burada tamamladı. Sonrasında İstanbul'a giden Özinal, Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Jeoloji Mühendisliği bölümünü kazandı. Ardından mesleğinin kendisine göre olmadığını anladı ve oyunculuğa yöneldi. Oyunculuğunu geliştirmek için çeşitli dersler ve eğitimler alan Şebnem Özinal tiyatro dünyasına adım attı. 

Sonrasında kariyerinde tırmanışa geçen güzel oyuncu tiyatronun yanı sıra televizyonda da birçok program ve dizide boy gösterdi. 

2005 senesinde Laila eğlence mekanının eski sahibi Şefik Öztek ile evlenmiş ve bu evliliğinden Ayşe isminde bir kızı vardır. Günümüzde Stüdya Standart ekibi ile beraber yeni oyunculuk yetiştirmek üzere çalışmalarını sürdürmektedir.
BOŞANMA DAVASI DEVAM EDİYOR

2018 yılında eşinden boşanmak üzere dava açan Şebnem Özinal, çekişmeli bir davaya girmiş ve eşinin oyuncu olmasını sorun ettiğini öne sürmüştü. Öte yandan eşinin borçlarını ödediğini ve huzurları kaçmasın diye mesleğinden uzak kaldığını Özinal bu nedenle yoksunluk nafakası da talep etti. Davalı eş Şefik Öztek ise, müvekkili sürekli olarak iyi anne, iyi eş, iyi ev kadını olmamakla suçladı.

EŞİM BANA ŞİDDET UYGULUYOR

15 Ekim salı günü de Şebnem Özinal mahkemeye başvurdu. Boşanma sürecinde eşinin kendisine tehdit içeren mesajlar attığını söyleyen başarılı tiyatrocu kızı Ayşe ve kendisinin psikolojisini bozduğunu belirterek eşini savcılığa ihbar etti.

Özinal şikayet dilekçesinde; kendisini ve ailesini tehdit eden Öztek'in cezalandırılmasını istedi. Ayrıca Öztek'in mesajlarını delil olarak sundu. Mesajlarda Özinal'a; "Seni aşağılık kadın! Senin nasıl bir müptezel ve o... olduğunu herkese anlatıp seni rezil etmezsem adam değilim" şeklinde sözler sarf eden Öztek'in, boşanmak üzere olduğu eşine psikolojik şiddet uyguladığı ileri sürüldü. Olayla ilgili soruşturma başladı.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR