Sevgililer Günü Mesajları 2020! En güzel Resimli Sevgililer Günü mesajı Gönder

Sevgililer Günü mesajları 2020! En güzel resimli Sevgililer günü mesajları. Sevgiliye en özel ve güzel Sevgililer Günü SMS'leri yolla. Kısa ve öz Sevgililer Günü mesajları ve SMS'leri sizlerle. Hemen Sevgiliye kısa ve öz SMS atabilirsiniz.

Sevgililer Günü Mesajları 2020! En güzel Resimli Sevgililer Günü mesajı Gönder
Yayın Tarihi: 13.02.2020 23:38:00

Sevgililer Günü mesajları 2020! En güzel resimli Sevgililer günü mesajları. Sevgiliye en özel ve güzel Sevgililer Günü SMS'leri yolla. Kısa ve öz Sevgililer Günü mesajları ve SMS'leri sizlerle. Hemen Sevgiliye kısa ve öz SMS atabilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları
 
En güzel 14 Şubat Sevgililer Günü mesajlarını sizler için hazırladık. Sevgililer Günü mesajında nelere dikkat edilmelidir? Birbirinden farklı ve anlamlı resimli 14 Şubat Sevgililer Günü mesajlarını sevdiğiniz kişiye gönderebilirsiniz. 
 
Her yıl olduğu gibi 2020'de de 14 Şubat Sevgililer Günü için heyecan ve romantizm yüklü bekleyiş sürüyor. Sevgililer Günü, sadece ülkemizde değil; tüm dünyada kutlanıyor. Aşklarını kutlamak isteyen milyonlarca çift, Sevgililer Günü'nü adeta bir bayram havasında geçirmeye çalışıyor. Aşkın en saf ve değerli halinin yaşandığı 14 Şubat Sevgililer Günü'nde sevdiğiniz kişiye birbirinden anlamlı ve özel mesajlar gönderebilirsiniz. Bu sayede ona olan aşkınızın büyüklüğünü kelimelere dökme şansı da yakalarsınız. Zira, insan sevgisini itiraf ederken bazen çekinebiliyor. Lakin, Sevgililer Günü sayesinde romantizm iliklerimize işleyerek, duygularımızın daha yoğun ve güçlü hale dönüşmesine olanak tanıyor.

Elbette ki, duyguların ifade edilmesi yılda sadece bir güne hapsedilmemelidir. Fakat, doğru başlangıç için sevgililer günü tercih edilebilir. En güzel 14 Şubat sevgililer günü mesajları kişiye özel olanlardır. Kişisel dokunuşlar yaparak mesajınızın içeriğini zenginleştirebilirsiniz.

Duyguların en doğru şekilde ifade edilmesi gerekmektedir. Lakin, daha da önemlisi samimi olmaktır. Partnerinizin fiziksel görünüşüyle ilgili betimlemelerde bulunabilirsiniz. İltifatlarla, mesajlarınızı taçlandırarak hem kalbine hitap eder hem de onu beğendinizi belli edersiniz. Resimli 14 Şubat sevgililer günü mesajlarında da partnerinizin güzel bir fotoğrafını kullanabilirsiniz. Birlikte çektirdiğiniz bir fotoğrafın üzerine şiir mısraları yazarak, aşkınızı haykırabilirsiniz. Sevgililer Günü mesajlarının güzel olabilmesi için en önemli nokta, içinizden geldiği gibi davranmaktır.

Zaten, sevginin itiraf edildiği her kelime anlamlı ve özeldir. Bu yüzden, kendinizi kısıtlamadan hareket etmenizde fayda bulunuyor. Sevgililer Günü'nün ruhuna uygun mesajlar ve kalp simgesinin öne çıktığı paylaşımlar aşkınızı yansıtacaktır.

SEVGİLİLER GÜNÜ MESAJLARI 2020!

-Sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat. Yüreğin kadar yanındayım . Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

-Seni sonsuza dek bekleyebilirim ama sonsuzlugun sonunda sen oldugun sürece..

-Yaşamak istiyorsan bir umudun olmalı, kalbin varsa bir sevgin olmalı, sevdiğin varsa yalnız senin olmalı, sana verilen en büyük ceza mutluluk olmalı…

-Tik tik! Kimse varmı? Ben dili baldan tatlı, yüzü güneşe benzeyen, bakıldığı zaman sevgiyi andıran, gülüşüyle cana can katan birisine bakmıştım oralardamı acaba?


-Hani bir kelebek yakalarsın avucunun içinde, bakmak istersin yaşıyormu diye, baksan kaçacak, sımsıkı tutsan ölecek. İşte böyle bir şey seni SEVMEK…

-Dünyada birçok insan var kimi şu anda gülüyor kimi şu anda ağlıyor. Dünyanın bütün güzelliklerini hak eden biri varki oda şu anda mesajımı okuyor.

-Deniz kenarındaki çakıl taşlarını birer birer topla. Sonra yine birer birer atarsın. Bazılarını atmaya kıyamazsın işte sen o kıyamadıklarımdasın.

-Hayatın sebebi sevgi ise, sevgi paylaşmak ise, paylaşmak dostluk ise, dostluk hatırlamak ise unutulmadın. SENİ SEVİYORUM…

-Yürekler karşılıklı bekleyiş içindeyse sevgin duyulur elbette. Özlemek ne renk sence ?. Sen rengi düşünürken ben seni özlediğimi söyledim bile…

-Sana gülüm diyorum gülü sevdiğim için. Güle benzetmiyorum çabuk solduğu için.

-Sana her şeyimi veririm diyemem çünkü her şeyim sensin

-Güneşin bile buz tuttuğu bir yerde yanan bir öpşey görürsen bil ki o senin için yanan kalbimdir

-Bakışlar vardır insanı ömür boyu ağlatan Yollar vardır aşılması güç olan Kalpler vardır acılarla parçalanan Ve insanlar vardır ki hiç unutulmayan Sanma seni sevipte bırakanlardan Benim sevgim mezara kadar olandan…

-Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? Sevdiğim sevgililer günün kutlu olsun.

-Hayat bir sudur, önünde durulmaz. Mavi bir renktir arkası görülmez. Arkadaşlık bir sırdır anahtarı verilmez. Sevgim sana ebedi asla kalpten silinmez…
 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR