SGK emeklisine 10 bin TL ödenecek! Yıl sonuna kadar sürecek!

SGK emeklisine 10 bin TL ödenecek! Yıl sonuna kadar sürecek!

SGK emeklisine 10 bin TL ödenecek! Yıl sonuna kadar sürecek!
Yayın Tarihi: 15.11.2023 13:45:00

Akbank, SGK emeklilerine özel olarak başlattığı dev kampanya ile maaşlarını Akbank'a taşıyanları ekonomik özgürlük ve muazzam ödüllerle buluşturuyor. Bu fırsat, 18 Kasım - 31 Aralık 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek kampanya ile SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı emeklilerine heyecan verici avantajlar sunuyor. Döviz kurları ve ekonomik gelişmeler göz önüne alındığında, emekliler için bu fırsatın değerini artırmak oldukça önemli.

Akbank'a maaşını taşıyan emekliler, 3 yıl boyunca maaşlarını Akbank'tan alma taahhüdü verdiğinde tam 10.000 TL'ye varan promosyondan yararlanacaklar. Bu, emeklilerin ekonomik anlamda rahatlamalarını sağlayacak büyük bir fırsat.

Kampanya süreci içerisinde emekliler, Axess veya Wings kredi kartlarına tanımlanan 5 yeni otomatik fatura ödeme talimatı verdiğinde her fatura başına 400 TL olmak üzere toplamda 2.000 TL chip-para kazanacaklar. Böylece toplamda 12.000 TL'ye varan ödül fırsatını yakalamış olacaklar.

Akbank, müşterilerine kolaylık sağlamak için şubeye gitme gerekliliği olmadan Akbank Mobil ve İnternet Bankacılığı veya Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla maaşlarını Akbank'a taşıma ve promosyon başvurusu yapma imkanı sunuyor. Bu sayede emekliler, işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilecekler.

SGK emekli maaşını Akbank'tan alanlar için sunulan bu fırsatlar, emeklilik dönemini daha konforlu hale getirmek isteyenler için büyük bir avantaj sunuyor. Promosyonlarla birlikte ekonomik özgürlüğü artırmak ve tasarruf yapmak mümkün. Ancak emekliler, finansal kararlarını dikkatle değerlendirmeli ve kişisel mali hedeflerine uygun seçenekleri tercih etmelidir.

Akbank, SGK emeklilerine yönelik düzenlediği dev kampanya ile ekonomik özgürlük ve büyük ödüller sunuyor. Promosyonlar, ek ödemeler ve kolay başvuru imkanlarıyla emeklilere finansal güven ve rahatlık vadeden bu fırsatlar, Akbank'ın müşterilerine sunduğu ayrıcalıklardan sadece birkaçı. Emekliler, bu kampanyadan faydalanarak maddi anlamda daha güçlü bir geleceğe adım atabilirler.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR