Şok 27 Mayıs Çarşamba Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı! Şok 27 Mayıs İndirimli Ürünleri

Şok Marketler zinciri her hafta olduğu gibi bu hafta içi Çarşamba günü için de Aktüel ürünler kataloğunu açıkladı! Şok 27 Mayıs Çarşamba Aktüel Ürünler kataloğu yayınlandı! Şok aktüel ürünler kataloğu bu hafta da dolu dolu!

Şok 27 Mayıs Çarşamba Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı! Şok 27 Mayıs İndirimli Ürünleri
Yayın Tarihi: 26.05.2020 14:57:00

Şok Marketler zinciri her hafta olduğu gibi bu hafta içi Çarşamba günü için de Aktüel ürünler kataloğunu açıkladı! Şok 27 Mayıs Çarşamba Aktüel Ürünler kataloğu yayınlandı! Şok aktüel ürünler kataloğu bu hafta da dolu dolu! Şok 27 Mayıs Aktüel ürünler kataloğunda birçok kategoride ürünler yer alıyor. 27 Mayıs Şok indirimli ürünleri neler? Şok Marketler 27 Mayıs Çarşamba günü de tüketicilerin hem ceplerini hem de içlerini ısıtacak! Şok Marketlerde 27 Mayıs Çarşamba günü indirimli ürünler neler? Sorusunun yanıtını haberimizde sizler için hazırladık...

ŞOK 27 Mayıs Çarşamba Aktüel ürünler kataloğunda yok yok! Her hafta olduğu gibi bu hafta da Çarşamba günü için aktüel ürünler kataloğunu yayınlayan Şok Marketler, teknolojiden ev elektroniğine, gıdadan kişisel bakım ürünlerine pek çok üründe indirime gitti! Tüketiciler de hem ekonomik hem de kaliteli alışverişin adresi Şok Marketler de 27 Mayıs Çarşamba günü hangi ürünlerin indirime girdiğini araştırmaya başladı. Şok 27 Mayıs Aktüel ürünler kataloğunda hangi ürünler yer alıyor? 27 Mayıs Şok Aktüel ürünler kataloğu haberimizin devamında sizlerle...

Şok 27 Mayıs Çarşamba gününe özel yayınladığı Aktüel ürünler kataloğunda birbirinden farklı ve çok sayıda ürüne yer verdi! 81 il genelinde Ramazan Bayramı'nda alınan sokağa çıkma yasağı kararının sona ereceği tarih olan 27 Mayıs Çarşamba gününde Şok Marketler de ucuza ve kaliteli alışveriş yapabileceksiniz! Şok Marketler, 27 Mayıs Çarşamba aktüel ürünler kataloğundan teknolojik aletlerden, mutfak araçlarına ve gıdadan kozmetiğe pek çok ürüne yer verdi.


ŞOK 27 MAYIS AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU! ŞOK 27 MAYIS HANGİ ÜRÜNLER İNDİRİMLİ?

Şok 27 Mayıs Aktüel ürünler kataloğunda onlarca ürün bulunuyor! 27 Mayıs Şok Aktüel ürünler kataloğunda, Şamdan davul fırın 2 yıl garantili 139 TL, Fantom protic XL Dik Süpürge 159 TL, sinbo Dijital baskül 49,95 TL, Ütü masası 75 TL, Clear Şampuan 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olmak üzere 18,90 TL yerine 10 TL.

Şok 27 Mayıs Aktüel ürünler kataloğunda dikkat çeken daha birçok ürün bulunuyor! Erkek çocuk halı saha ayakkabısı 29,95 TL, Kurutmalık 45 TL, Döner Mekanizmalı temizlik seti ise 36,95 TL'dir. Ayrıca çocuklar için oyuncaklar da Şok 27 Mayıs Aktüel ürünler kataloğunda yer alıyor. Pembe scooter motor 29,95 TL, oyuncak ütü masası 12,95 TL, 4in1 puzzle 12,95 TL, Dondurma Dükkanı 24,95 TL'dir. 

Şok 27 Mayıs Çarşamba günü daha birçok aktüel - indirimli ürünleriyle tüketicilere ekonomik ve kaliteli alışverişin kapılarını aralıyor! Şok 27 Mayıs aktüel ürünleri, raflarda sınırlı sayıda yer alacağından sizler de Koronavirüs salgını nedeniyle sağlığınıza ve tedbirlere de uyarak elinizi hızlı tutup Şok Marketlerde keyifli bir alışverişe çıkabilirsiniz! Şok 27 Mayıs Çarşamba günü yine dopdolu ve zengin içeriğiyle sizleri bekliyor!
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR