Stephen King Romanından Uyarlanan IT'den Yeni Fragman

Stephen King tarafından kaleme alınan ve klasik korku hikayeleri arasında kabul edilen IT beyaz perdede karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Stephen King Romanından Uyarlanan IT'den Yeni Fragman
Yayın Tarihi: 28.07.2017 20:09:00

Kabuslarımıza girecek potansiyele sahip olan IT, Derry Maine‘deki kanalizasyon hattında yaşıyor. Bu yaratık 27 senede bir uyanıyor ve kasabada terör estirmeye başlıyor. Fragmanda araya giren zamanın ardından Pennywise‘ın yeniden uyandığını görüyoruz. Hedefi ise her zaman ki gibi çocuklar. 1957 yılında başlayan hikayede ufak bir erkek çocuğu olan Georgie ortadan kayboluyor. Georgie’nin kardeşi ve onun arkadaşları bu gizemli durumu araştırmaya başlıyor. Kaybedenler Kulübü (Losers Club) ismiyle bir araya gelen ekip tüm kasabalılar tarafından gizlenen sırrı keşfetmeye başlıyor. Fazlasıyla korkmalarına rağmen katili bulmak ve ortadan kaldırmak için harekete geçiyorlar.
 
Sinemanın en korkutucu karakterlerinden biri olmaya hazırlanan Pennywise’a Hemlock Grove ile tanınan Bill Skarsgard hayat veriyor. Ona Finn Wolfhard, Jaeden Lieberher, Jack Dylan Grazer, Wyatt Oleff, Chosen Jacobs ve Jeremy Ray Taylor gibi isimler eşlik ediyor.Yönetmenliğini Andrés Muschietti’nin üstlendiği IT filminin 8 Eylül‘de gösterime başlaması bekleniyor.

 HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR