TBMM onayladı! 7 bin 700 TL ödeme 18 yaş üzerine ödenecek

TBMM onayladı! 7 bin 700 TL ödeme 18 yaş üzerine ödenecek

TBMM onayladı! 7 bin 700 TL ödeme 18 yaş üzerine ödenecek
Yayın Tarihi: 22.11.2023 16:15:00

Akbank, Türkiye'nin önde gelen bankalarından biri olarak, acil nakit ihtiyacı olan vatandaşları düşünerek özel bir kredi kampanyası başlatıyor. Bu inovatif kampanya, bireylerin T.C Kimlik Numarasına dayalı olarak hızlı bir şekilde kredi alabilmelerine imkan tanıyor. Gelir belgesi gerekmeden ve en düşük faiz oranlarıyla, 7.700 Türk Lirası'na kadar kredi almak artık kolay ve maliyet etkin hale geliyor.

Akbank, kredi başvurusunu oldukça basit hale getiriyor. TC Kimlik numarasına dayalı doğrulama ile 1.500 veya daha yüksek banka kredi skoruna sahip olan vatandaşlar, sadece 5 dakikada doldurabilecekleri bir kredi başvuru formu ile bu avantajlı kredi fırsatından yararlanabilirler. Başvuruların ön onayını alındıktan sonra, 7.700 TRY kredi talepleri için en yakın Akbank şubesine gitmek yeterli. Kimlik onayı yapıldıktan sonra, kredi tutarı hemen hesaplara aktarılıyor.

Akbank, mobil başvuru seçeneği ile de kolaylık sunuyor. Akbank Direkt mobil uygulamasını indiren ve internet bankacılığı şifresi alarak başvuruda bulunanlar, istedikleri her an ve her yerden 7/24 hizmetle kredi başvurusu yapabilirler.

SMS başvurusu, yüksek limitli kredi talepleri için bir seçenek sunuyor. Kredi almak isteyenler, "Kredi" kelimesini bir boşluk bırakarak, kimlik numarasını içeren bir mesajı 4425 numarasına gönderebilirler. SMS gönderdikten sonra, Akbank başvuranlara hızla sonuçları iletecek ve onaylandığı takdirde kredi tutarı aynı gün hesaplara aktarılacaktır.

Akbank'ın bu hızlı ve kolay kredi kampanyası, vatandaşlara acil nakit ihtiyaçlarına anında çözüm sunuyor. TC Kimlik Numarası ile yapılan başvurular, süreci hızlandırırken, düşük faiz oranları da maliyetleri minimize ediyor. Mobil uygulama ve SMS başvuru seçenekleri de müşterilere esneklik sağlayarak, kredi alımını daha erişilebilir hale getiriyor.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR