TEB Bankası ve 2 Bankadan 15000 TL Ödeme! Bugün Başvuru Yapan Bile Alıyor!

TEB Bankası ve 2 Bankadan 15000 TL Ödeme! Bugün Başvuru Yapan Bile Alıyor!

TEB Bankası ve 2 Bankadan 15000 TL Ödeme! Bugün Başvuru Yapan Bile Alıyor!
Yayın Tarihi: 29.10.2023 16:45:00

2023 yılında finansal sıkıntılarla karşılaşan herkes için harika bir haberimiz var! Üç önde gelen banka, Akbank, TEB ve QNB Finansbank, nakit ihtiyaçlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde karşılayabilmeniz için 15.000 TL'ye kadar nakit kredi kampanyası başlattı. Bu kampanya, TC vatandaşı olan ve bankamatik kartına sahip herkes için geçerli olup, kredi notunuz uygunsa, finansal ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.

Akbank ile Hızlı ve Kolay Kredi:

Akbank müşterileri, nakit kredi taleplerini hızlıca gerçekleştirmek için Akbank Direkt uygulamasını kullanabilirler. Başvurular anında sonuçlandırılarak, ihtiyacınız olan nakit krediyi almanız mümkün. Akbank, 15.000 TL'ye kadar nakit kredi sunarken, ödeme seçenekleri de oldukça esnek. Kredinizi 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olarak kullanabilirsiniz.

TEB ile Kredi Başvurusu SMS veya Cep Uygulamasıyla:

TEB'den nakit kredi almak isteyenler için iki farklı seçenek bulunuyor. İlk seçenek, TC kimlik numaranızı 4466'ya SMS göndermek. İkinci seçenek ise CepteTEB uygulamasını kullanarak "Nakit Kredi" menüsünden başvuruda bulunmak. Her iki yöntem de hızlı ve kullanıcı dostu. TEB, 15.000 TL'ye kadar nakit kredi sunarken, ödeme koşulları da diğer bankalar gibi 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli.

QNB Finansbank ile SMS ile Kolay Başvuru:

QNB Finansbank müşterileri için nakit kredi başvurusu yapmak da oldukça basit. TC kimlik numaranızı 5030'a SMS göndererek hızlıca başvuruda bulunabilirsiniz. QNB Finansbank da 15.000 TL'ye kadar nakit kredi imkanı sunarken, ödeme seçenekleri sizi rahatlatacak. Kredinizi 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olarak kullanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zaman Son Buluyor?

Bu fırsatı kaçırmak istemeyenler için önemli bir detayı da paylaşalım. Nakit kredi kampanyası, 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli olacak. Bu tarihe kadar başvurunuzu yaparak, acil nakit ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR