Temizlik Benim İşim 7-11 Ekim yarışmacıları kimler? Adları ne? Kaç yaşındalar

Fox TV'nin ekranların tozunu alan yarışma programı Temizlik Benim İşim'de yeni hafta 7 Ekim pazartesi günü başladı. Temizlik konusunda oldukça iddialı olan 5 yarışmacının adları yaşları da çok merak edildi. Peki Temizlik Benim İşim 7-11 Ekim yarışmacıları kimler? İşte detaylar...

Temizlik Benim İşim 7-11 Ekim yarışmacıları kimler? Adları ne? Kaç yaşındalar
Yayın Tarihi: 7.10.2019 14:41:00

Temizlik Benim İşim 7-11 Ekim yarışmacıları kimler? Adları ne? Yaşları kaç? her yerde aranıyor. Sunuculuğunu Kadir Ezildi'nin yaptığı hafta içi her gün Fox ekranlarında yayınlanan Temizlik Benim İşim'de yepyeni bir hafta daha başladı. 

Her hafta temizlik için yanıp tutuşan 5 yarışmacının canla başla mücadele ettiği Temizlik Benim İşim 7-11 Ekim yarışmacıları belli oldu. Biz de sizler için yeni yarışmacıları araştırdık bulduk.

Temizlik Benim İşim 7-11 Ekim yarışmacıları kimdir?Melike Çağ 26 yaşında ve ev hanımı. Eşine keşke benimle değil de çamaşır suyuyla evlenseydin dedirtecek kadar temizlik takıntısı olan Melike Hanım oldukça enerjik bir karakter.
Elif Kartal 27 yaşında ve ev hanımı. Sıcakkanlı ve girişken bir karateri olan Elif hanım korolarda şarkı söylüyor. Semra Akanan 34 yaşında ve ev hanımı. Neşeli, konuşkan bir karakter olan Semra hanım yarışmayı 9 yaşındaki kızı için kazanmak istiyor. Mehtap Özçelik, 37 yaşında ve temizlik görevlisi. İşi gereği hızına çok güvenen Mehtap hanım rakip tanımıyor.Oğuzhan Erel 21 yaşında ve oyuncu. Küçük yaşlardan beri temizlik takıntısı olan Oğuzhan bey haftanın tek erkek yarışmacısı. Yarışmada temizlikten ziyade tatlı dili ve ikna kabiliyetiyle ön plana çıkmayı uman Oğuzhan Erel çok iddialı.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR