Türk Telekom her hafta bedava 30 GB internet dağıtıyor! Hemen bu SMS’i gönderin!

Türk Telekom kendi müşterilerini sevindirmeyi bilen önemli bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Özellikle son haftalarda başlatmış olduğu 30 GB haftalık bedava internet kampanyası ile dikkatleri tamamı ile üzerine çeken Türk Telekom, gelecek dönemlerde bu kampanyayı sürekli sunmayı

Türk Telekom her hafta bedava 30 GB internet dağıtıyor! Hemen bu SMS’i gönderin!
Yayın Tarihi: 25.08.2020 19:53:00

Türk Telekom kendi müşterilerini sevindirmeyi bilen önemli bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Özellikle son haftalarda başlatmış olduğu 30 GB haftalık bedava internet kampanyası ile dikkatleri tamamı ile üzerine çeken Türk Telekom, gelecek dönemlerde bu kampanyayı sürekli sunmayı planlıyor. Öyle ki vatandaşlarımızın büyük bir çoğunluğunun başvuru yaptığı ve farklı operatörlerde bulunan kişilerin dahi hemen Türk Telekom’a geçiş yaptığı ifade ediliyor. Haftalık 30 GB bedava internet hakkı kazanan kişilerin ise kullanmadıkları internet paketlerini yeni haftalara aktarabildikleri ifade ediliyor. Başlatılan bu uygulama ile beraber milyonlarca Türk Telekom abonesinin rahat bir şekilde internet paketi olacağı ifade ediliyor.

TÜRK TELEKOM MÜŞTERİLERİ İÇİN FIRSAT! SELFY SOSYAL SMALL KAMPANYASI!

Türk Telekom müşterileri Selfy’nin Sosyal Small Kampanya duyurusu sonrasında yapmış oldukları araştırmalar neticesinde kampanyaya nasıl abone olunacağını araştırma başladı. Aylık 750 DK, 5 bin SMS, 3 GB internet ve ek olarak Instagram, Facebook, Twitter, Youtube gibi sosyal medya platformları için geçerli olacak 2 GB internet kampanyasını Türk Telekom müşterilerine özel olarak yalnızca 29 TL’ye sunuyor. Son zamanlarda yaygın olarak pek çok vatandaşımız tarafından kullanılan ve talep edilen olağanüstü kampanyalar dâhilinde Sosyal Small Kampanyaları farklı operatörlerden gelen pek çok vatandaşı da içerisinde barındırıyor.
Türk Telekom Sosyal Small Kampanyası yüz binlerce abonenin en çok ilgi odağı olan paketler kapsamında bulunmasıyla beraber pek çok vatandaşımız tarafından tercih edilmeye başlandı. 5 GB cepten internet ve 5 bin SMS tarifesine geçiş yapmak isteyen bireyler kolay işlemler dâhilinde bu fırsattan yararlanma olanağına sahip olabilmektedir. Türk Telekom Sosyal Small Kampanyası tarifesine geçmek için SOSYAL SMALL yazıp 4545’e SMS iletmek yeterli oluyor. Tarifeye geçen aboneler, 12 ay boyunca faturalı mobil tarifede kalma sözü verirse 29 TL aylık ücret ile tarifeye dâhil edilecekler, tarifede kalma sözü vermeyenler ise 49 TL ile ücretlendirilecekler. Tarifede kalma sözü veren aboneler, aboneliğinden ayrılmak istediği takdirde cayma bedeli tahsis edilecektir.

TÜRK TELEKOM SOSYAL SMALL KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANABİLİRİM?


Türk Telekom Sosyal Small Kampanyalarından yararlanmak isteyen bireyler için oldukça basit işlemler beklemektedir. Öncelikle faydalanabilmek için Selfy tarifesinde ve Faturalı olmanız önemli unsurlar arasında bulunmaktadır. Ayrıca başka operatörde olan bireyler yeni hat aktivasyonu, numara taşıma gibi işlemlerden faydalanabilmektedir. Aynı zamanda Türk Telekom Mobil faturasız hat sahibi olan bireyler de Türk Telekom mağazaları üzerinden faturalı hatta geçiş yapma fırsatını bulabilmektedir.

Türk Telekom Sosyal Small Kampanyası tarifesine kayıt yapıldıktan sonra, tarifeye kayıt tarihinden itibaren “SOZ” yazıp 5555’e SMS göndererek ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla 12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalacağına dair taahhütte bulunmak yeterli oluyor. Taahhütü bozmamak kaydıyla güncel aylık tarife ücreti üzerinden 12 fatura dönemi boyunca 20 TL indirimli olarak yararlanılıyor.

Kampanyaya kaydolmak için Selfy’li olmak gerekiyor ve 7 ila 25 yaş arasında olup halen Selfy’li olmayanların SOSYAL SMALL TC Kimlik No yazıp 4545’e SMS gönderilmesi gerekmektedir.


 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR