Türkiye bu olayı konuşuyor! Esra Erol'da Eşinden Ayrılmak İsteyen Kadın Kocasını aldattığı ortaya çıktı

Türkiye'de yeni gündem. Esra Erol'da son bölümde Eşinden Ayrılmak isteyen kadın Esra Erol'a başvurdu. Ancak Esra Erol'da yaşanan gelişme adeta şok etkisi yarattı. Esra Erol'da Eşinden ayrılmak isteyen kadın DNA sonucu 2. çocuğunun başka birinden olduğu ortaya çıktı. Esra Erol'da donup kalan görüntül

Türkiye bu olayı konuşuyor! Esra Erol'da Eşinden Ayrılmak İsteyen Kadın Kocasını aldattığı ortaya çıktı
Yayın Tarihi: 15.11.2019 00:00:00

Türkiye'de yeni gündem. Esra Erol'da son bölümde Eşinden Ayrılmak isteyen kadın Esra Erol'a başvurdu. Ancak Esra Erol'da yaşanan gelişme adeta şok etkisi yarattı. Esra Erol'da Eşinden ayrılmak isteyen kadın DNA sonucu 2. çocuğunun başka birinden olduğu ortaya çıktı. Esra Erol'da donup kalan görüntüler.

Esra Erol'da son bölümde büyük şok

Eşinin banyo yapmayıp koktuğunu söyleyerek boşanmak için Esra Erol'da programına gelen kadının hikayesi izleyenleri hayretler içerisine düşürdü. 6 yıllık evli ve 2 çocuk annesi kadının eşini aldattığı ve ikinci çocuğunun biyolojik babasının koca olmadığı ortaya çıktı.ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programında öyle bir olay yaşandı ki, izleyenler duyduklarına inanamadı.


Esra Erol'da Melahat ve Eşinin o anlar!


6 yıldır Ramazan B. ile evli olan Melahat B., 2 çocukları olduğunu ve son 2 yıldır da eşine ulaşamadığını ifade etti. Melahat B. canlı yayına çıktığı ilk gün eşinin öz bakımı yerine getirmediğini söyleyerek ayrılmak istediğini söyledi. İddialara yanıt vermek için Esra Erol'da programına gelen eşi Ramazan B., evliliğinde defalarca aldatıldığını söyleyerek eşi Melahat B.'den DNA testi talep etti.ÇOCUĞU BAŞKASINDAN ÇIKTI

Melahat B., ikinci çocuğu için DNA testini kabul edeceğini fakat ilk çocuğu için DNA testini asla kabul etmeyeceğini söyledi. Ramazan B.'nin bu talebinden sonra DNA testi yapıldı.Test sonucu canlı yayında açıklanmadan önce Melahat B., bebeğin babasının eşi olduğunu söyledi. Konuşmanın ardından Esra Erol, DNA testini açıkladı. Testte Melahat B.'nin ikinci çocuğunun babasının eşi Ramazan B. olmadığı ortaya çıktı.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR