Ünlü Oyuncuya Büyük Şok! Tebligatlara Uymayınca Yakalama Kararı Çıktı

Ünlü oyuncuya kim şantaj yaptı? Tebligatlara niçin uymadı? Mahkeme hakkında yakalama kararı çıkardı.

Ünlü Oyuncuya Büyük Şok! Tebligatlara Uymayınca Yakalama Kararı Çıktı
Yayın Tarihi: 8.11.2020 11:00:00

Kız arkadaşına attığı cinsel içerikli mesajların ifşa olması sebebiyle magazin gündemine bomba gibi düşen ünlü oyuncu Kubilay Aka, başlatılan soruşturmada ifade vermeye gitmeyince hakkında yakalama kararı çıktı.


ÜNLÜ OYUNCU HAKKINDA YAKALAMA KARARI


Oyuncu  Kubilay Aka, uygunsuz fotoğraflarını yayınlanacağını söyleyerek kendisine şantaj yapan kız arkadaşı Beyza Güneş hakkında şikayette bulundu. Ancak Kubilay Aka, açılan soruşturma sonrasında ifade vermeye gitmedi. Bunun üzerine oyuncunun yakalandığı ilk anda adliyeye götürülmesi karaır verildi.


Dizi setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Kubilay Aka ve  Miray Daner çifti, ihanet haberleri sonrası ayrılma kararı aldı. Aka bu dönemde Beyza Güneş ile görüşmeye başladı. İkili arasında geçen konuşmalarda müstehcen sözler ve fotoğraflar yer aldı. Aka, bir süre sonra eski sevgilisiyle yeniden barışınca, Güneş'le görüşmek istemediğini belirtti. 

Oyuncunun kendisini terk etmesini sindiremeyen  Güneş, Kubilay Aka'yı tehdit etti. Güneş, Aka'nın cinsel içerikli mesajlarını sosyal medyada paylaştıktan sonra "Fotoğraflarını da yayınlayacağım" diyerek şantajda bulunmaya başladı.


TEBLİGATLARA UYMAYINCA YAKALAMA KARARI ÇIKTI

Aka'nın ihbarı üzerine olayla ilgili İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı. Ünlü oyuncu çıkarılan tüm tebligatlara rağmen ifade vermek için adliyeye gitmedi. Bunun üzerine savcılık, Aka hakkında yakalama kararı çıkartılması talebinde bulundu. Sulh Ceza Hakimi ünlü oyuncu hakkında yakalama kararı çıkarttı.  Ünlü oyuncu yakalandığı anda adliyeye getirilerek savcılık karşısında ifade verecek.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR