Uzmanından 14 Şubat Burç Yorumları - 14 Şubat 2020 Burçlar ne diyor

İlgiyle takip edilen 14 Şubat burç yorumlarını sizler için araştırdık. Venüs'ün Koç burcuna geçmesinin etkileri neler olacak? 14 Şubat burç yorumlarına göre günün en şanslı burçları hangileri olacak? Merkür gerilemesi ne zaman başlıyor?

Uzmanından 14 Şubat Burç Yorumları - 14 Şubat 2020 Burçlar ne diyor
Yayın Tarihi: 13.02.2020 21:18:00

İlgiyle takip edilen 14 Şubat burç yorumlarını sizler için araştırdık. Venüs'ün Koç burcuna geçmesinin etkileri neler olacak? 14 Şubat burç yorumlarına göre günün en şanslı burçları hangileri olacak? Merkür gerilemesi ne zaman başlıyor?
 
14 Şubat burç yorumları ''sevgililer günü'' teması etrafında şekilleniyor. Aşk ve ilişkilerin öne çıktığı bu özel günde, burç yorumlarınızı takip ederek dikkat etmeniz gereken noktaları öğrenebilirsiniz.

Aşkın gezegeni Venüs, Şubat ayı itibariyle Koç burcuna geçiş yaptı. Tüm burçları yakından ilgilendiren bu gelişme, aşkta ve ilişkilerde daha cesur ve çekincesiz hareket etmenizi sağlayacak. Koç burcunun kendine olan özgüveninin hakim olacağı bu süreçte aşka kapılarınızı sonuna kadar açıyorsunuz. Astroloji uzmanları tarafından yapılan 14 Şubat burç yorumlarını sizler için bir araya getirdik. Günün aşk konusunda en şanslı burçları Aslan ve Terazi olacak. Özellikle Aslan burçları için flörtler hayatlarının temelinde yer almaktadır.

Bu nedenle aşkı sürekli olarak ararlar. Nihayet, uzun süredir hissetmedikleri heyecanı duymaya başlıyorlar. Çekicilikleri ile adından söz ettiren Akrepler içinde güzel bir gün yaşanacak. Yüksek enerjileri, özgüvenleri ve cool tavırlarıyla çevrelerindeki insanların ilgi odağı olan Akrep burçları, kısa süreli ilişkiler yaşamaya devam ediyor. Her çiçekten bal alan arılar misali etrafta dolaştıklarını gözlemleyebilirsiniz.

Başak, Boğa ve Yengeç gün içerisinde kariyerlerini etkileyecek kararlar alabilir. Özellikle Yengeçlerin iletişim sorunları çözüme kavuşuyor. Açık ve net bir iletişim tarzına sahip olan Yengeçler kazanmaya devam edecek. Başaklar içinse günlük rutinlerinde değişiklik yapma zamanı geldi. Uyku saatlerinizle ilgili yaşadığınız problemler hayatınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Bir an önce enerjinizi ve motivasyonunuzu yükselmeye başlamalısınız. Balık burçları sağlık konularına öncelik tanıyor. Gün içerisinde eklem sorunları yaşayabilirsiniz. Vücudunuzun dinlenme talebine karşılık vermelisiniz.

14 Şubat 2020 Cuma KOÇ Burç Yorumu:

İçsel olarak aşka aşık bir yapınız var. Dostluk duyguları en az aşk kadar önemli sizin için. Bugün daha seçici davranıyor, enerjinizi ortaya koyacak işler yapmak istiyorsunuz. Grup çalışmalar için uygun bir gün. Partnerinizin de bu konuda destekleri sizden yana olacak. Sağlığınıza dikkat edin, sinir sisteminiz fazla gerilime dayanamıyor.

14 Şubat 2020 Cuma BOĞA Burç Yorumu:

Ay, aile ve yuva evinize destek verirken, kişisel isteklerinizde daha cesur olmanızı sağlıyor. Bugün gizli düşünceler içindesiniz. İçinizde duygusal bir boşluk hissedebilirsiniz. Geçmişle gelecek arasında yaşamı irdelerken, içinizde açıklayamadığınız burukluklar yaşıyorsunuz. Bugün yalnız kalmamaya özen göstermelisiniz.

14 Şubat 2020 Cuma İKİZLER Burç Yorumu:

Çevrenizde gelişen duygusal konulardan etkilenecek ve arkadaşlarınızla güçlü bağlar içinde olacaksınız. Bugün farklı bir şeyler yaşamak istiyorsunuz ve kendinizle ilgili farklı fantezileriniz var. Güçlü enerjilerinizi her konuda ortaya koyabiliyorsunuz. Sağlığınız konusunda, işlerinizi bahane ederek, size fiziksel zindelik veren sportif hareketleri ihmal ediyorsunuz.

14 Şubat 2020 Cuma YENGEÇ Burç Yorumu:

Maddi bağlantılar içinde bulunduğunuz kişinin işlerinden dolayı olan gecikmelere kafanızı takmayın ve negatif düşünceler üretmeyin. Sabırlı olduğunuz zaman, başarıya daha fazla yaklaşıyorsunuz. İşiniz konusunda hatalara meydan vermeme mücadelenizin, sizde içsel olarak nelere mal olduğunu kimse bilemez.

14 Şubat 2020 Cuma ASLAN Burç Yorumu:

Ay ve Merkür burcunuzda ilerliyor. Duygularınızı rahatlıkla ifade edeceğiniz bir gün içindesiniz. Düşüncelerinizi paylaşırken, aşırı baskıcı davranmak yerine, daha ılımlı olmayı denemelisiniz. Çevrenizde gelişen olaylara sezgiyle yaklaşarak, çözümleme yoluna gidiyorsunuz. Başkalarına yardım etme konusunda başarılısınız.


14 Şubat 2020 Cuma BAŞAK Burç Yorumu:

Bilinçaltınızda yer etmiş düşüncelerden kurtulmak sizin elinizde. Takıldığınız konulardan taviz vermek istemediğiniz zaman, bir çok kayıp yaşıyorsunuz. Fırsatlar konusunda daha dikkatli ve hızlı hareket etmelisiniz. Bugün dinlenmeye çalışmalısınız. Akşam saatlerinde dostlarınızla birlikte hoş anlar geçirebilirsiniz.

14 Şubat 2020 Cuma TERAZİ Burç Yorumu:

Çevrenizle barışık bir yaşam tablosu çiziyorsunuz. Herkesin sizin yerinizde olmak isteyişine de, bir anlam veremiyorsunuz. Yüklendiğiniz sorumluluk, o kadar zor ki. Bugün içsel benliğinizin güçlü olmasından dolayı, çevreniz üzerinde oldukça etkilisiniz. Son günlerde melankolik tablolar çizerek çevrenizi şaşırtıyorsunuz. Mantıklı olmak size daha çok yakışıyor

14 Şubat 2020 Cuma AKREP Burç Yorumu:

Ay ve Merkür, sizin gibi sabit bir burç olan Aslan'da ilerlerken, gücünüzü duygularınıza doğru bir şekilde yansıtmaktan yanasınız. Mesleki anlamda başarılı bir gün. Karşınızdaki kişiyi tartarak gerekli önlemleri almakta oldukça usta davranıyorsunuz. Sizi gerilim içine sokan konularınızı evinize götürmeyin. Bu durumda yemekten bile zevk almıyorsunuz.

14 Şubat 2020 Cuma YAY Burç Yorumu:

Bugün çevrenizle paylaşacak öyle çok şeyiniz var ki. İleriyi görme yeteneğiniz sayesinde önemli başarılar sizi bekliyor. Şansınızı kullanmalısınız. Dostlarınız her an sizi yanlarında görmek istiyorlar. Ay ve Merkür, düşüncelerinize aktiflik verirken, duygusal konularda önemli aşamalar kaydedeceksiniz. İyi bir diyete ihtiyacınız var.

14 Şubat 2020 Cuma OĞLAK Burç Yorumu:

İç sesinizin sizi yanıltmasına izin vermiyorsunuz. Bilinç altınızda yoğun duygular var ve haksızlıklar karşısında pes etmekten hoşlanmıyorsunuz. Uzun süredir görmek istediğiniz dostlarınızı aramak için uygun fırsatlar yakalayacaksınız. Aslan'da ilerleyen Ay, araştırmacı tarafınızı ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olmanızı sağlayacak.

14 Şubat 2020 Cuma KOVA Burç Yorumu:

Bugün ilişkilerinizde oldukça karamsarsınız. Sizi tetikleyen ve duygusal anlamda heyecanlandıran olayları sevdiğiniz için, sürekli olayları üzerinize çekiyorsunuz. Sevdiğiniz kişiye bugün istediğiniz her şeyi rahatlıkla yaptırma şansına sahipsiniz. Fırsatlar sizden yana. Sadece uygun zamanı beklemelisiniz. Bünyenizi zorluyorsunuz. Biraz dinlenseniz fena olmaz.

14 Şubat 2020 Cuma BALIK Burç Yorumu:

İşinizde duygusal bir doyum sağlamak istiyorsanız, yanlış bir gününüzdesiniz. Bugün çevrenizin dertlerini dinlemekle yetinmelisiniz. Onların,sizin görüşlerinize ihtiyacı var. Hem kendinizi hem de çevrenizi öyle usta bir şekilde yönetiyorsunuz ki, sizi takdir etmemek mümkün değil. Kendinize dikkat etmelisiniz. Aşırı hassas bir yapınız var.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR