Vurgun Oyuncuları Konusu Kim Kimdir?

Fox TV'nin iddialı yeni dizisi Vurgun'a sayılı günler kaldı. Vurgun 6 Şubat Çarşamba akşamı başlıyor. Peki Vurgun oyuncuları konusu kim kimdir? İşte Vurgun dizisinin detayları...

Vurgun Oyuncuları Konusu Kim Kimdir?
Yayın Tarihi: 2.02.2019 00:20:00

Fox TV'nin iddialı yeni dizisi Vurgun 6 Şubat Çarşamba akşamı başlıyor. Peki Vurgun oyuncuları konusu kim kimdir?

Yönetmenliğini Altan Dönmez'in, senaristliğini Başar Başaran ve Emre Özdür'ün üstlendiği Vurgun dizisi Çarşamba akşamı başlıyor. Peki Vurgun oyuncuları konusu kim kimdir?

Yapımcılığını Gold Film'in üstlendiği Vurgun dizisinin ilk bölümüne sadece iki gün kaldı. Peki Vurgun oyuncuları konusu kim kimdir?

Jet Sosyete ve Çocuklar Duymasın, özellikle Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul gibi oldukça başarılı ve reyting rekortmeni dizilerle reyting mücadelesine tutuşacak olan Vurgun dizisi 6 Şubat Çarşamba akşamı başlıyor. Peki Vurgun oyuncuları konusu kim kimdir?Vurgun Oyuncuları


Başrollerini Erkan Petekkaya, Deniz Çakır, Emre Kınay, Altan Erkekli, Begüm Kütük ve Begüm Birgören'in paylaştığı Vurgun dizisinin kadrosunda  Cemal Toktaş, Altan Erkekli, Aliye Uzunatağan, İnanç Konukçu, Mehmet Bozdoğan, Berna Koraltürk, Filiz Ahmet ve Cenk Kangöz gibi başarılı oyuncular da yer alıyor.

Cemal Toktaş Kemal'in kardeşi Turan'ı, Aliye Uzunatağan yengesi Nezahat'i, Altan Erkekli ise amcası Erdoğan'ı canlandıracak.

Vurgun dizisinde İnanç Konukçu’nun Erkan Petekkaya’nın yakın arkadaşı Kayhan’ı canlandıracağı öğrenilirken, Elena Viunova, Turan’ın (Cemal Toktaş) sevgilisine hayat verecek.

Vurgun Konusu

Vurgun dizisi, 10 yıl komada kaldıktan sonra mucize eseri uyanan fabrika sahibi Kemal'in (Erkan Petekkaya) hikayesini ekrana taşıyacak.

Vurgun dizisi ilk bölümüyle 6 Şubat Çarşamba akşamı Fox TV ekranlarında!
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR