Vuslat 14 Ekim Yeni Bölüm varmı Yokmu Neden Yok!TRT1 Yayın Akışı

TRT1'in dizisi Vuslat 14 Ekim Yeni Bölüm varmı Yokmu Neden Yok!TRT1 Yayın Akışından neden çıkartıldı. Vuslat dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Vuslat 14 Ekim Yeni Bölüm varmı Yokmu Neden Yok!TRT1 Yayın Akışı
Yayın Tarihi: 14.10.2019 19:35:00

TRT1'in dizisi Vuslat 14 Ekim Yeni Bölüm varmı Yokmu Neden Yok!TRT1 Yayın Akışı yeni bölüm bu akşam oynanacak olan Fransa Türkiye mücadelesi nedeni ile 21 Ekim Pazartesi gecesine ertelendi. bu akşam TRT1 Yayın akışından çıkartılan Vuslat dizisi 1 hafta sonra kaldığı yerden devame decektir.

bu akşam saat 20:00'da Vuslat dizisinin yerine Seksenler dizisinin eski bölümü ekrana gelecektir. Vuslat dizisinin yeni bölümü 21 Ekim Pazartesi gecesi TRT1 Ekranlarındaki yerini alacaktır.

VUSLAT SON BÖLÜM NELER YAŞANDI?

Tahsin’in, Feride’yi zorla alıkoyup ıssız bir yerde tehdit etmesi Aziz için bardağı taşıran son damla oluyor. Aziz bütün köprüleri yıkarak babasıyla karşı karşıya geliyor ve onu en korktuğu şeyle köşeye sıkıştırıyor.
 
Aziz, şirketteki oyunları fark edip henüz adını koyamazken Nehir ise hala Aziz’in de, şirketin de kontrolünün kendinde olduğunu düşünür. Ancak Enes’in Serpil’e olan zaafı Nehir’e beklenmedik bir darbe vuracaktır.
 
Tahsin, Feride’den kurtulmak için ona bir teklif sunar, Feride yine ailesi ve aşkı arasında sıkışıp kalır. Şirkette de Nehir’in oyunları ve Aziz’in uzaklığı Feride’yi iyiden iyiye yalnızlaştıracak ve bir karar vermek zorunda bırakacaktır.
 
Hasibe, Feride’ye evde de huzur vermeyecek, gitmesi için elinden geleni ardına koymayacaktır. Nehir’in Hasibe’yle işbirliği, sadece Feride’yle ilgili değil Kerem’le ilgili de beklemediği kazançlar sağlayacaktır.
 
Fırat, ailesini Korkmazer’lerden kurtarmak adına, gizlice hazırladığı planı devreye sokar. Bu amacı için yapmayacağı iş, almayacağı risk yoktur artık.
 
Aneta günden güne geçmişteki güzel günlerine daha çok dalıp giderken, Kerem onun hatırladıklarından eksik parçaları bir araya getirir ve bütün okların tek bir yeri gösterdiğini fark eder. Kerem ailesini dağıtanlardan alacağı intikamı ilmek ilmek işlemeye başlamıştır.
 
Necmi, yüreğini soğutmak, ailesinin acısını dindirmek için girdiği karanlık mahzenlerde adım adım düşmanına yaklaşmaktadır.HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR