Vuslat bu hafta var mı yok mu? Vuslat 25. bölüm ne zaman yayınlanacak

TRT1'in iki sezondur ekranlara gelen pazartesi dizisi Vuslat 14 ekim akşamı yayınlanacak mı çok merak ediliyor. Geçtiğimiz haftalarda yeni sezonu başlayan dizinin 25. bölümü büyük bir heyecanla beklenirken yeni bölümün yayın akışında görünmemesi Vuslat bu hafta var mı yok mu?sorusunu gündeme getirdi

Vuslat bu hafta var mı yok mu? Vuslat 25. bölüm ne zaman yayınlanacak
Yayın Tarihi: 12.10.2019 14:30:00

Vuslat bu hafta var mı yok mu? Vuslat 14 Ekim yayınlanacak mı? Yeni bölüm ne zaman? Vuslat bitecek mi? her yerde aranmaya başladı. Başrollerini Kadir Doğulu ve Devrim Özkan'ın paylaştığı kadrosunda Baran Bölükbaşı, Erdem Akakçe, Osman Alkaş, Sennur Nogaylar, Gamze Süner Atay gibi simlerin olduğu Vuslat bir haftalık kısa bir tatil yapacak. Peki neden? İşte detaylar...

VUSLAT YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Vuslat dizisinin 25. yeni bölümü 21 Ekim pazartesi akşamı yayınlanacak. Yani Vuslat bu hafta ekranlara gelmeyecek. Peki Vuslat 14 Ekim neden yok? VUSLAT 14 EKİM NEDEN YAYINLANMIYOR?


Vuslat 14 Ekim akşamı ekranlara gelmeyecek çünkü TRT1 ekranlarında Türkiye Fransa arasında oynanacak milli maç yayınlanacak. Yani sevilen dizinin yeni bölümü bu nedenle yayınlanmıyor. Çünkü maç yayın saatiyle dizinin saati çakışıyor. 

Özetle Vuslat yeni bölümüyle bir hafta gecikmeli olarak 21 Ekim pazartesi akşamı TRT1 ekranlarında olacak. VUSLAT SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 

Tahsin’in, Feride’yi zorla alıkoyup ıssız bir yerde tehdit etmesi Aziz için bardağı taşıran son damla oluyor. Aziz bütün köprüleri yıkarak babasıyla karşı karşıya geliyor ve onu en korktuğu şeyle köşeye sıkıştırıyor.
 
Aziz, şirketteki oyunları fark edip henüz adını koyamazken Nehir ise hala Aziz’in de, şirketin de kontrolünün kendinde olduğunu düşünür. Ancak Enes’in Serpil’e olan zaafı Nehir’e beklenmedik bir darbe vuracaktır.
 
Tahsin, Feride’den kurtulmak için ona bir teklif sunar, Feride yine ailesi ve aşkı arasında sıkışıp kalır. Şirkette de Nehir’in oyunları ve Aziz’in uzaklığı Feride’yi iyiden iyiye yalnızlaştıracak ve bir karar vermek zorunda bırakacaktır.
 
Hasibe, Feride’ye evde de huzur vermeyecek, gitmesi için elinden geleni ardına koymayacaktır. Nehir’in Hasibe’yle işbirliği, sadece Feride’yle ilgili değil Kerem’le ilgili de beklemediği kazançlar sağlayacaktır.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR