Yapı Kredi Duyurdu: Uçak Biletinin Tutarının Tamamı Sana İade Ediliyor!

Yapı Kredi Duyurdu: Uçak Biletinin Tutarının Tamamı Sana İade Ediliyor!

Yapı Kredi Duyurdu: Uçak Biletinin Tutarının Tamamı Sana İade Ediliyor!
Yayın Tarihi: 22.11.2023 20:28:00

Hayalinizdeki tatilin kapılarını aralamak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Yapı Kredi, müşterilerine muhteşem bir fırsat sunuyor: Uçak bileti al, harcadığın 1.000 TL tamamıyla geri iade ediliyor! Bu fırsat, Yapı Kredi Mobil üzerinden başvuran ve 24 saat içinde Yapı Kredi Kredi Kartı ile uçak bileti alan ilk kez müşteri olanlara özel bir kampanya.

Yapı Kredi'ye Adım Adım:

1. Adım - Yapı Kredi Mobil'i Hemen İndir! Başlangıç için Yapı Kredi Mobil'i akıllı telefonuna indirerek kampanyaya katılabilirsin.

2. Adım - Kredi Kartı Başvurusu: Mobil uygulama üzerinden kredi kartı başvurusu yap ve başvurun 24 saat içinde onaylandığında, harcamanın 1.000 TL’si iade edilecek.

3. Adım - "YKUÇAK1000" Kodunu Unutma! Yapı Kredi müşterisi olma sürecindeki görüntülü görüşme sırasında, uçak bileti kampanyasından faydalanmak için "YKUÇAK1000" kodunu müşteri temsilcisine ilet.

4. Adım - Dijital Kart Oluştur: Onay alındıktan sonra, Yapı Kredi Mobil üzerinden Dijital Kart oluştur ve 24 saat içinde uçak bileti al.

Kampanya Detayları:

Bu muazzam kampanya, Türk Hava Yolları/Anadolu Jet, Pegasus Havayolları, SunExpress üzerinden yapılan uçak bileti alımlarında geçerlidir. 1.000 TL iade, 7 Aralık 2023 tarihinde yapılan uçak bileti alışverişi yaptığınız kredi kartınıza yansıtılacaktır. Buna ek olarak, bir müşteri bu avantajdan yalnızca bir kez yararlanabilir ve kampanya, diğer indirim ve fırsatlarla birleştirilemez.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR