Youtuber Unlost kimdir? Cantuğ Özsoy neden gözaltına alındı

Twitch ve Youtube üzerinden yaptığı yayınlarla ünlenen ve Unlost lakabıyla tanınan Cantuğ Özsoy bugün gözaltına alındı. Hal böyle olunca Unlost kimdir? Gerçek adı ne? Cantuğ Özsoy kaç yaşında? çok merak edildi. Detaylar haberimizde...

Youtuber Unlost kimdir? Cantuğ Özsoy neden gözaltına alındı
Yayın Tarihi: 15.08.2019 16:31:00

Dün İstanbul'da oynanan Liverpool- Chelsea maçında sahaya atlayan Youtuber ile birlikte 3 kişi daha gözaltına alındı. Bunlardan biri de özellikle Twitch yayınlarıyla ünlenen Unlost lakaplı Cantuğ Özsoy oldu. Hal böyle olunca Cantuğ Özsoy kimdir? Kaç yaşında her yerde aranmaya başladı. Biz de sizler için bu soruları araştırdık bulduk. 

UNLOST LAKAPLI CAN ÖZTUĞ KİMDİR?

1990 Eskişehir doğumlu olan Cantuğ Özsoy, aslında inşaat mühendisi. ancak 5 yaşından beri oynadığı bilgisayar oyunlarına aşık olan Özsoy, uzun yıllardır oyun sektörüne hizmet ediyor. 2014 yılında Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünü bitiren Cantuğ Özsoy, küçüklükten beri kendisi oyun oynarken izleyen arkadaşlarının çok ketyif aldığını söylüyor.

Bunu değerlendirmek isteyen Cantuğ Özsoy, Twitch'te ilk Half-Life canlı yayınında büyük bir kitleye ulaşmış sonrasında Heartstone, Dota gibi oyunlarla iyice ünlenmiştir. 
 HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR