Zafer Cika cenazesinde büyük rezalet Söylemezsem Olmaz bugünkü program

Zafer Cika cenazesinde büyük rezalet. Söylemezsem Olmaz programında ortaya çıkan görüntülerde Zafer Cika cenazesinde rezalet görüntüleri yayınlandı. İşte o anlar.

Zafer Cika cenazesinde büyük rezalet Söylemezsem Olmaz bugünkü program
Yayın Tarihi: 15.03.2019 13:30:00

söylemezsem Olmaz programında bugün Zafer Cika cenaze görüntülerinde rezaletler yaşandı. Bir kazada vefat eden Demet Akbağ'ın eşi cenaze töreninde rezalet görüntüler işlendi. Bircan Bali ve Ece Erken'in sunduğu programda arabadan fırlayan rahmetli, ehliyet kemeri taksaydı yaşıyor olabilirdi.

Ehliyet kemeri taksaydı yaşayacak olan Zafer Cika, ehliyet kemeri taksaydı hayatta olacaktı. Ehliyet kemeri faydaları kazalardan ders alınacak gibi olsa insan bedenini hayatta tutabiliyordu.

Ece erken ve Bircan Bali Söylemezsem Olmaz son bölüm

Beyaz TV'de Söylemezsem Olmaz programı sunucuları Ece Erken ve Bircan Bali, Demet Akbağ'ın eşi Zafer Çika'nın cenazesindeki çelenklerden çiçekleri alanlara tepki gösterdi...;HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİDEFİLELER
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X