Ziraat Bankası Emeklilere Büyük Müjde: 13.750 TL Emekli Promosyonu!

Ziraat Bankası Emeklilere Büyük Müjde: 13.750 TL Emekli Promosyonu!

Ziraat Bankası Emeklilere Büyük Müjde: 13.750 TL Emekli Promosyonu!
Yayın Tarihi: 3.11.2023 10:31:00

Türkiye'de milyonlarca emekli vatandaş, geçim sıkıntısıyla baş başa kalmış, artan yaşam maliyetleri ve zamlar nedeniyle zor günler geçiriyordu. Beklenen zam haberleri için günlerce umutla bekleyen emekliler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geçtiğimiz hafta Kabine Toplantısı sonrasında duyurduğu ikramiye haberiyle biraz olsun rahatladılar. Erdoğan, emeklilere bir defaya mahsus olarak 5000 TL ikramiye verileceğini açıklamıştı. Ancak işte burada sürpriz bir gelişme yaşandı. Ziraat Bankası, emekli müşterilerine özel olarak 13.750 TL emekli promosyonu vereceğini duyurarak emeklilere umut ışığı oldu.

Ziraat Bankası'ndan Emeklilere Özel 13.750 TL Promosyon

Ziraat Bankası, Türkiye'nin en büyük kamu bankası olarak emekli müşteri portföyünü genişletmek amacıyla devrim niteliğinde bir promosyon kampanyası başlattı. Banka, emekli vatandaşlar için 13.750 TL değerinde özel bir promosyon sunarak emeklilere maddi destek sağlayacak. Peki, Ziraat Bankası emekli promosyonu nasıl alınır?

Emekliler, bu büyük fırsattan yararlanmak için ilk adımı atmaları gerekmektedir. Ziraat Bankası'na taşınan emekli aylıkları sayesinde, 13.750 TL'lik promosyon anında hesaplarına yatacak. Üstelik, emekli aylıklarını Ziraat Bankası'na taşımak isteyen vatandaşlar için banka, üç yıl boyunca bankada kalmaları şartını getirmemiş. Bu da, emeklilere özgürlük ve esneklik sunuyor.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Emekliler, Ziraat Bankası'na başvuru yaparak bu muazzam promosyondan faydalanabilirler. Başvuru yapmak oldukça basit bir süreçtir. İhtiyacınıza en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek, emekli aylıklarınızı Ziraat Bankası'na taşımak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Banka yetkilileri size gerekli rehberlik hizmetini sunacak ve işlemlerinizi hızlıca tamamlayacaktır. 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR