Ziraat Bankası Temel İhtiyaç Desteği Devam Ediyor! Kredi Başvuru Sorgulama Ekranı! Ziraat 10 bin TL Kredi Fırsatı

Koronavirüs pandemisinden dolayı Kamu bankaları tarafından açıklanan temel ihtiyaç desteği kredileriyle ilgili araştırmalar sürüyor. Ziraat Bankası'na temel ihtiyaç desteği kredi başvurusu yapan vatandaşlar başvuru sorgulama ekranı ile sorgulama yapıyor.

Ziraat Bankası Temel İhtiyaç Desteği Devam Ediyor! Kredi Başvuru Sorgulama Ekranı! Ziraat 10 bin TL Kredi Fırsatı
Yayın Tarihi: 3.08.2020 14:05:00

Koronavirüs pandemisinden dolayı Kamu bankaları tarafından açıklanan temel ihtiyaç desteği kredileriyle ilgili araştırmalar sürüyor. Ziraat Bankası'na temel ihtiyaç desteği kredi başvurusu yapan vatandaşlar başvuru sorgulama ekranı ile sorgulama yapıyor. Peki Ziraat Bankası Temel İhtiyaç Desteği kredi sorgulama işlemi nasıl yapılır? Bu soruların yanıtları vatandaşlar tarafından merakla araştırılıyor. Ziraat Bankası Temel İhtiyaç Desteği sorgulama ekranı ve sorgulama işlemine dair tüm detaylar sizlerle...

Tüm Dünyayı etkileyen Koronavirüs pandemisinden dolayı ülkemizde de ekonomik anlamda birçok destek paketi başta kamu bankaları olmak üzere tüm bankalar tarafından hayata geçirilmişti. Bu süreçte Kamu bankaları da Ziraat Bankası - Halkbank - Vakıfbank üçlüsü olarak Temel İhtiyaç Desteği kredi paketleriyle vatandaşa nakit desteği sağlamaya devam ediyor. Koronavirüs pandemisinin yıkıcı ekonomik etkilerini ortadan kaldırmak için vatandaşa destek mahiyetinde sunulan Ziraat Bankası Temel İhtiyaç Desteği kredileriyle ilgili araştırmalar da sürüyor. Ziraat Bankası Temel İhtiyaç desteği kredisi nasıl alınır? Başvuru nasıl yapılır? Ziraat Bankası 10000 TL Temel ihtiyaç kredisi başvuru sorgulama ekranı... 

ZİRAAT BANKASI TEMEL İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası, Koronavirüs pandemisi nedeniyle hayata geçirdiği Temel İhtiyaç Desteği Kredi paketi ile 10 bin TL'ye kadar 6 ay geri ödemesiz, %0,49 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. Ziraat Bankası'ndan Temel İhtiyaç desteği kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, Ziraat Bankası İnternet Şubesi yahut Ziraat Mobil uygulamaları üzerinden "Başvuru - Başvuru Takip - Ürün Başvuruları" ekranı ile kredi başvurusunda bulunabiliyor.

Öte yandan Ziraat Bankası şubelerine bizzat müracaat ederek de Ziraat Bankası - Temel İhtiyaç Desteği kredi başvurusu yapılabilmektedir.

Kredi ödemleeri, Ziraat banka şubesi ve ATM'lerinden çekilebilmektedir. Kartsız olarak Kredi ödemelerini almak isteyenler, Ziraat Bankası ATM'lerinden "Kartsız İşlemler-Diğer İşlemler-İhtiyaç Destek Kredi Ödemesi" ile paralarını alabilirler.
ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ SORGULAMA EKRANI!

Ziraat Bankası'na temel ihtiyaç desteği kredi paketi için başvuruda bulunan vatandaşlar ise başvuru sonuçlarını araştırmaya başladı. İnternetten Ziraat Bankası'nın resmi internet sitesi aracılığıyla kolaylıkla başvuruda bulunabiliyor ve başvurular sorgulanabiliyor.

Ziraat Bankası Temel İhtiyaç Desteği Kredi sorgulama ekranı için tıklayınız! (https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/basvurular/bireysel-kredi-basvurulari/ihtiyac-destek-kredisi-kullandirim)

ZİRAAT BANKASI'NDAN 6 AY GERİ ÖDEMESİZ KREDİ MÜJDESİ! ÜSTELİK %0,49 FAİZ ORANI

Hane içi geliri 5 bin TL ve altında olan vatandaşlara, Koronavirüs pandemisinin olumsuz etkilerini bertaraf etmek üzere Ziraat Bankası tarafından 10 bin TL üst limitli, 6 ay geri ödemesiz, 36 ay vadeli, aylık eşit taksitli temel ihtiyaç desteği kredisi sağlanmaktadır.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR