Ziraat Bankası, Vakıfbank, Şekerbank, Burgan Bank Emekliye 100 Bin TL Kredi

Emekliye 100.000 TL Kredi kampanyası yapan bankalar hangileridir? Emekliye kredi almak için şartlar nelerdir? Emekliye faizsiz kredi var mı? Sizlere bu haberimizde emekliler için kredi kampanyası yapan bankalar hakkında bilgiler vereceğiz.

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Şekerbank, Burgan Bank Emekliye 100 Bin TL Kredi
Yayın Tarihi: 18.02.2020 12:09:00

Emekliye 100.000 TL Kredi kampanyası yapan bankalar hangileridir? Emekliye kredi almak için şartlar nelerdir? Emekliye faizsiz kredi var mı? Sizlere bu haberimizde emekliler için kredi kampanyası yapan bankalar hakkında bilgiler vereceğiz.

Emekli kredisi sadece emekli olan kişilerin kendi bankalarından maaş almaları durumunda kredi kampanyasına verilen isimdir. Bankalar emeklilere kredi verirken maaş müşterisi olmasını ve bankalardan bir icralık durumunun olmamasını istemektedir. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler emekli maaşlarını aldıkları bankalara giderek maaşlarına göre ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Bu krediler ile isterseniz tüm borçlarınızı kapatabilir isterseniz de nakit olarak bankalardan çekebilirsiniz. Onaylanan krediler genellikle sizin gelir durumunuza göre verilecektir. Şimdi sizlere yüksek limitli emekli kredisi alacağınız bankalar hakkında bilgiler verelim.

Ziraat Bankası Emekli Kredisi

Ziraat Bankası üzerinden emekli kredisi alacaksanız, bu bankadan emekli maaşı almanız gerekiyor. Banka ihtiyaç kredisi adı altında 100.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli kredi alabilirsiniz. Ziraat Bankası emekli kredisi alacaksanız öncelikle bankanın şartlarına uygun olmanız gerekiyor. İcralık bir durumunuz varsa bu icralık durumda kredi alamazsınız. Ancak bu borçları kapatıp kredi alabilirsiniz. Maaş aldığınız banka şubesinden istediğiniz zaman kredi başvurusu yapabilirsiniz. Krediniz maaşınıza göre onaylanacaktır.

Vakıfbank Emekli Kredisi

Vakıfbank üzerinden emekli maaşı alanlar 100.000 TL kredi alabilirler. Bu krediyi alabilmeleri için bu bankadan maaş alınması ve maaşınızın 22 katının 100 bine kadar gelmesi gerekmektedir. Vakıfbank emekli maaşı alan müşteriler ayrıca uygun faiz oranları ile kredi alabilirler. Başvuruları sadece banka şubelerinden yapılmaktadır. Eğer bu bankadan maaş almıyorsanız kredi notunuza bakılır ve bu durumda 15 katına kadar kredi alırsınız. Ama bu krediyi alırken maaşınızı taşıma emri vereceksiniz. Maaşınız taşındıktan sonra 7 katını da kullanabilirsiniz. Bankadan maaş alıyorsanız kredi notunuz düşük olsa da kredi kullanma imkanınız vardır.


Şekerbank 100.000 TL Emekli Kredisi

Şekerbank üzerinden emeklilerin tercih ettiği kredi kampanyası borç kapatma kredisi olarak bilinmektedir. Şekerbank ihtiyaç kredisi adı altında verilen emekli borç kapatmalı kredilerde onay almanız durumunda tüm banka borçlarınız kapanacak ve maaşınız Şekerbank’a taşınacaktır. Banka 100.000 TL’ye kadar sizlere kredi imkanı vermektedir. Başvurular sadece banka şubelerinden yapılıyor. Eğer maaşınız bu bankadaysa daha uygun faizlerle kredi alabilirsiniz.

Burgan Bank Emekliye Kredi Kampanyası

Emekli maaşınızı Burgan Bank’a taşırsanız, taşıdığınız gün 100.000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz. Bu bankadan kredi başvurusu yapacak olan müşteriler kredi notu düşük olsa da işlem yapabilirler. Başvurular sadece banka şubelerinden yapılmaktadır. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler 75 yaşına kadar kredi kullanabilirler. Yüksek yaş olan müşterilerin fazla hayat sigortası ödeyeceklerini de söylemek istiyoruz. Banka kredi onayı aldığınızda aynı gün kredinizi kullanabilirsiniz. Burgan Bank ayrıca PTT anlaşmalı olarak da kredi veren bir bankadır. PTT kredisi adı altında 100 bin liraya kadar kredi alamazsınız. Ayrıca PTT emeklisi olmanız gerekiyor.

Emekliler Faizsiz Kredi Nasıl Alır?

Ülkemizde emekli olan kişilerin en çok merak ettikleri konulardan birisi de emekliler faizsiz kredi nasıl alır olmuştur. Faizsiz kredi olarak şu anda kredi veren banka yoktur. Eğer islami şartlara uygun kredi alacaksanız katılım bankalarından bu işlemleri yapabilirsiniz. Bu bankalar sizlere faiz ile bankacılık yerine kar payı oranları ile kredi vermektedirler. Emekli olan kişilerde Kuveyt Türk, Albaraka Türk, Ziraat Katılım, Vakıf Katılım, Emlak Katılım, Türkiye Finans Katılım Bankalarına maaşlarını taşırsa 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç finansman kredisi kullanabilirler. Bu bankalar haricinde kredi başvurusu yapacağız ve faizsiz kredi veren banka yoktur.
 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR