Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden 40.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası başladı

Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden 40.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. Sizlerde 60 ay vadeye kadar uygun faizlerle kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda banka 40.000 TL krediyi aynı gün içinde sizlere verecektir. Başvuru şartları ve başvuru aşamaları hakkında

Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden 40.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası başladı
Yayın Tarihi: 31.07.2020 22:39:00

Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden 40.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. Sizlerde 60 ay vadeye kadar uygun faizlerle kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda banka 40.000 TL krediyi aynı gün içinde sizlere verecektir. Başvuru şartları ve başvuru aşamaları hakkında bilgileri yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası ve Vakıfbank, kamu bankası olduğu için müşterilerin ilk tercih bankalarının başında gelmektedir. Sizlerde eğer bir kredi alacaksanız, kamu bankaları olan Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka kredi başvurusu yaptığınızda, şartlara uygun olan müşterilere hemen kredi imkanı vermektedir. 60 ay vadeye kadar verilen bu kredilerde, 3 ay veya 6 ay ertelemeli kredi seçeneklerine de başvuru yapabilirsiniz.
Kredi kullanacak olan kişiler, hangi ihtiyaçları için kredi alacaklarsa alsınlar banka şartlarına uygun olmaları gerekiyor. Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden emekli olup 40.000 TL kredi alacaksanız bu bankadan maaş almanız şartı vardır. Ayrıca kredi notu ve kredi siciliniz ile birlikte gelir durumunuza ve sigorta durumunuza da bakılarak kredi verilecektir. Ziraat Bankası en az 6 ay, Vakıfbank’ta en az 12 ay toplam sigortanızın olması durumunda kredi verecektir. Yeni işe başlayan, sigortası olmayan kişiler kredi onayı alamazlar.

Ziraat Bankası 40.000 TL Kredi Başvurusu

Kamu bankası olan Ziraat Bankası, 40.000 TL kredi almak istediği zaman sizlere banka şubesinden işlem yapacaktır. Çalışan veya emekli olan kişiler kimlikleri ve gelir belgesi ile en yakın banka şubesine giderek ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirler. Banka bu kredi başvurusu yapan kişiye anında işlem yapacaktır ve sorgulamaya sokacaktır. Sorgulama da onay alırsanız banka size hemen kredinizi onaylayacaktır. Sizlerde bu şekilde, 40.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Banka çalışan veya emekli olan kişilerde gelir durumunun düzenli olmasını isteyecektir. Ayrıca diğer bankalarda başka kart borcunuz veya kredi borcunuz varsa da bu bankalar sizlere borç kapatma kredisi ile yardımcı olacaklardır. Böyle bir kredi alacaksanız, bankadan daha yüksek limitle başvuru yapabilirsiniz. Aldığınız tüm kredilerde banka 60 aydan fazla vade yapamaz. Bu sebeple kullanacağınız kredilerde en fazla 60 ay vade yaparak hesaplama yapabilirsiniz.

Vakıfbank 40.000 TL Kredi Başvurusu

Uygun faizlerle kredi veren bir diğer kamu bankası da Vakıfbank’tır. Banka 40.000 TL kredi verdiğinde sizlere 60 ay vade ile kredi verirken ayrıca 3 ay erteleme imkanı da sunacaktır. Bu bankadan başvuru yaptığınızda kredi ödeme tablosu oluştururken dilerseniz aydan aya değil, 2 ayda bir veya 3 ayda bir ödeme tablosu da oluşturabilirsiniz. Çalışan ve emekli olan kişiler maaşlarına göre onay alacakları bu kredilerde, bu bankadan maaş almaları durumunda daha yüksek limitlerle kredi kullanacaklardır. Başvuru için en yakın Vakıfbank şubesine gidebilirsiniz. Ayrıca bankadan maaş alan kişiler internet bankacılığını kullanarak da 40.000 TL kredi başvurusunda bulunabilirler.
 
 HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR