Ziraat, Vakıfbank ve Halkbank'tan SSK ve Bağkur Emeklilerine Kredi Müjdesi!

Milyonlarca emekli için Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan müjde! SSK SGK Bağkur emeklileri için bu 3 kamu bankası da kredi müjdesi açıkladı. Uzunca bir süre çalışma hayatını tamamlayan ve şartları yerine getirerek emeklilik hakkı kazanan vatandaşlar acil nakit

Ziraat, Vakıfbank ve Halkbank'tan SSK ve Bağkur Emeklilerine Kredi Müjdesi!
Yayın Tarihi: 21.05.2020 15:01:00

Milyonlarca emekli için Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan müjde! SSK SGK Bağkur emeklileri için bu 3 kamu bankası da kredi müjdesi açıkladı. Uzunca bir süre çalışma hayatını tamamlayan ve şartları yerine getirerek emeklilik hakkı kazanan vatandaşlar acil nakit ihtiyaçları için bankalara müracaat ettiklerinde ihtiyaç kredisi alabilmek için birçok prosedüre tabi tutuluyor. Emeklilere cazip ve uygun kredi müjdesi 3 Kamu Bankasından geldi! Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'tan düşük faizli İhtiyaç kredisinin tüm detayları haberimizin devamında sizlerle...

Bankalardan Ramazan Bayramı öncesi kredi müjdeleri gelmeye devam ediyor. Bu süreçte, Koronavirüs salgınının etkisi ve Bayram'a sayılı günler kalması nedeniyle bankalar kredi faiz indirim kararlarını peş peşe açıklıyor. Bir müjde de emeklilere geldi! Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank kredi faiz oranlarıyla ilgili açıklama yaptı. Emekli ihtiyaç kredisinde faiz oranları düştü! SGK, SSK ve Bağkur emeklileri için Bayram ihtiyaç kredisinde müjde! Sadece emeklilerin yararlanabileceği ve oldukça düşük faizli ihtiyaç kredilerinde bazı bankalar dosya masrafı alırken bazı bankalar ise bu masrafları bile talep etmiyor. Bankalardan emeklilere avantajlı bayram kredilerinin tüm detayları haberimizde...

EMEKLİYE DÜŞÜK FAİZLE İHTİYAÇ KREDİSİ VEREN BANKALAR!

Emekliye düşük faizli kredi avantajlarının detayları araştırılıyor. Milyonlarca emekli, bankalardan ihtiyaç kredisi için başvuru yaptıklarında pek çok ek prosedür ile karşılaşabiliyor. Öte yandan emekliye ihtiyaç kredisi için yaş sınırı da bazı bankalardan 75 iken bazı bankalardan 85 yaşına kadar çıkabiliyor. Düşük faizli krediler için emekli vatandaşın yaşı büyük önem taşıyor.

ZİRAAT BANKASI'NDAN EMEKLİYE KREDİ MÜJDESİ

Ramazan Bayramı'na sayılı günler kala, Koronavirüs salgınının da etkisiyle Ziraat Bankası'ndan kredi müjdeleri peş peşe geliyor. Ziraat Bankası, emekli banka müşterilerine düşük faizle ihtiyaç kredisi sağlıyor. Emekli maaşını Ziraat Bankası'ndan alan emekliler, Emeklinin Artısı Kredi paketi çerçevesinde uygun faiz ve vade seçenekleriyle kolay ödeme planları doğrultusunda ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.


Ziraat Bankası'ndan emekli müşterilerine özel tüketici ve konut kredi paketleri sunuluyor. Hangi tür kredi seçmek istiyorsanız o tür kredi için emekli kredi başvursunda bulunabiliyorsunuz. Ziraat Bankası'ndan tüketici kredisi çekmek isteyen emekliler, 20 bin TL'ye kadar 60 ay vadeli ve %0,98 faiz oranlı kredi avantajından yararlanabiliyorlar. Öte yandan kredi tahsis ücreti olarak 100 TL alınmaktadır. 

Emeklinin artısı Konut kredisi paketi ise 100 bin TL, 120 ay vade ve %0,98 faiz oranıyla sunulmaktadır. Ayrıca konut kredisinde, 500 TL tahsis ücreti de kesilmektedir. Ziraat Bankası resmi internet sitesinden, şubeye gitmeksizin kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

HALKBANK'TAN EMEKLİYE KREDİ

Halkbank'ta bu süreçte emeklilere kredi sağlamak için kolları sıvadı. Halkbank emekli kredileri %0,98 faiz oranıyla sunulmaktadır. Uygun geri ödeme koşullarıyla Halkbank'tan emeklilere uygun krediler de son derece revaçta. Emekli Mini Kredi paketiyle emekli maaşını Halkbank'tan alan emekli banka müşterilerine özel 5 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi %0,98 faiz oranı ve 60 ay vade seçeneğiyle sağlanmaktadır. 

BANKA BANKA EMEKLİ KREDİ FAİZ ORANLARI!

Türk Ekonomi Bankası (TEB) %1.05
QNB Finansbank %0.89
Vakıf Katılım Bankası %1.10
Yapı Kredi Bankası %1.72
Vakıfbank %1.05
ING Bank %0.99
Garanti Bankası %1.34
İş Bankası %0.99 - %1.05
Ziraat Bankası %0.98
Alternatifbank %1.36
Fibabanka %1.08
Akbank %1.49 - 1.53
Denizbank %1.69
Halkbank %0,98

Bankaların emekliler için hazırladığı kredi paketlerinde uyguladığı faiz oranları yukarıda belirtildiği gibidir. Ancak son gelen açıklamalar çerçevesinde birçok bankada Ramazan Bayramı öncesi faiz indirimi gündemde!
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 


ÇOK TIKLANANLAR