Ziraat Katılım Bankası'ndan 100 Bin TL Faizsiz Kredi Kampanyası

Ziraat Katılım Bankası üzerinden faizsiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ziraat Katılım Bankası islami şartlara uygun olarak işlem yapan ve katılım bankası olarak hizmet veren bir bankadır.

Ziraat Katılım Bankası'ndan 100 Bin TL Faizsiz Kredi Kampanyası
Yayın Tarihi: 26.02.2020 20:15:00

Ziraat Katılım Bankası üzerinden faizsiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ziraat Katılım Bankası islami şartlara uygun olarak işlem yapan ve katılım bankası olarak hizmet veren bir bankadır. Bu bankadan kredi başvurusu yaptığınız zaman faiz uygulanmaz. Bu haberimizde sizlere Ziraat Katılım Bankası 100.000 TL Faizsiz kredi başvurusu nasıl yapılır bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

Son günlerde oldukça tartışılan konulardan birisi de faizsiz kredi hangi bankalardan alınmaktadır olmuştur. Sizde eğer faizin haram olduğunu düşünüyorsanız ve bankalardan bu yüzden kredi alamıyorsanız Ziraat Bankası’nın katılım bankası olarak hizmete açtığı Ziraat Katılım üzerinden kredi finansman kredilerine başvuru yapabilirsiniz. Bu krediler dahil bankanın yaptığı tüm işlemler faizsiz kredi olarak bilinmektedir. Ziraat Bankası faizsiz kredi başvurusu için arama yapan kişilerde bu katılım bankası üzerinden kredi başvurularını yapabilirler. Sizlere şimdi hangi şartlarda faizsiz kredi alabilirsiniz, faiz yerine geri ödeme nasıl oluyor bu konu hakkında bilgiler verelim.

Ziraat Katılım Bankası İhtiyaç Kredisi

Bankadan kredi başvurusu yapacak olan kişilere faiz yerine kar payı oranları ile kredi imkanı tanınmaktadır. Kar payı oranı da aynı faizlerde olduğu gibi aylık taksitlerinize bölünecektir. Bu bankalar para kazanmak için kar payı sistemi yapıyorlar. Bu yüzden faiz ve kar payı gibi oranların olmamasını istiyorsanız böyle bir durumun şu an için imkansız olduğunu söylemek istiyoruz. Ziraat Katılım Bankası üzerinden 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. İhtiyaç kredisinin bu bankada ismi ihtiyaç finansmanı olarak geçmektedir. Sizde bu bankadan kredi alacaksanız öncelikle bazı şartlara uygun olmanız da gerekiyor. Kredi notunuzun iyi olması ve çalışıyorsanız 1 senelik kesintisiz aynı bankada çalışıyor olmanız gerekmektedir. Ziraat Katılım Bankası ayrıca kişilere emekli kredisi de vermektedirler. Emekli maaşınızı bu bankaya taşıdığınızda kredi notunuz düşük olsa bile emekli kredisi alabilirsiniz.


Ziraat Katılım Bankası İpotekli İhtiyaç Finansmanı

100.000 TL’ye kadar olan kredi limitinde onay alamadıysanız veya size bu limit yetmiyorsa banka ipotekli olarak sizlere 500.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yaptırmaktadırlar. Eğer bir gayrimenkul ipoteğiniz varsa ekspertiz değerinin %75’ine kadar, dükkan ipoteğiniz varsa ekspertiz değerinin %70’ine kadar, Arsa ipoteğiniz varsa ekspertiz değerinin %50’sine kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca bu banka ipotek verdiğinizde diğer tüm banka borçlarınızı da kapatmanızı isteyecektir. Tüm bankalardaki borçlarınız tek bir yere ödeme yapıldığında rahat bir nefes alarak tek bankaya ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Başvuruları Nasıl Yapılır?

Kredi başvurusu sadece banka şubesinden evraklar ile yapılmaktadır. İnternet üzerinden, SMS ile, müşteri hizmetleri ve Ziraat Bankası aracılığı ile bu bankaya kredi başvurusu yapamazsınız. Banka kredi başvurunuzu alır ve değerlendirmeye başlar. Kredi notu ve sicil incelemesinden sonra size geri dönüş yapacaklardır. Kredi onayını genel müdürlük verdiği için banka 1-2 gün içinde size kredi yanıtını gönderecektir.
 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR