2018'in En İyi Cep Telefonları

Yeni bir akıllı telefon seçmek ürkütücü bir görev gibi gelebilir. Bunun nedeni ise, aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla ürün olmasıdır. Ancak bu süreci daha katlanılabilir bir hale getirerek sizler için bir liste oluşturduk. 2018'in En İyi Cep Telefonları listesi sizler için geliyor...


Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus
Samsung'un amiral gemileri Galaxy S9 ve S9 Plus, önceki modellerden çok farklı özellik sunmuyor. Ancak buna rağmen teknik özellikleri günümüz ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılıyor. 

Ayrıca düşük ışıkta daha iyi performans sağlayacak olan, dünyanın ilk çift diyaframlı kamerasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Apple iPhone X
Apple’ın 10. yılına özel iPhone 8 modelleri ile birlikte piyasaya sürdüğü model,sonsuz ekran özelliğine sahip. Kablosuz hızlı şarj desteği ve mükemmel OLED ekranı ile de eşsiz bir akıllı telefon deneyimi sunuyor.

Sony XPeria XZ2
Bu model ile birlikte Sony telefonları da; yeni, daha kavisli, çerçevesi daha ince ve cam bir tasarıma sahip oldu. Güçlü bir donanıma sahip bu model, tam bir amiral gemisi.

Google Pixel 2 XL
Güçlü donanım ve yazılım uyumuna sahip bir model. Gösterişten çok, verimlilik isteyenler için ideal bir telefon. Tek donanımsal eksikliği kulaklık girişinin olmayışı olan bu telefon, 3 yıllık güncelleme garantisine de sahip.

LG G7
Fevkalade parlak ve güzel görünen fantastik bir ekrana sahip. Harika bir ses çıkışına da sahip olan bu telefon, arka tarafında iki adet kamera bulunduruyor.

Samsung Galaxy Note 8
Galaxy Note 7 felaketi sonrası şirket hem seriyi kurtarmak hem de kaybettiği müşterileri geri çekmek için iyi bir geri dönüş yapmak zorundaydı.  Ve şirket, hayal kırıklığına uğratmadı. Adeta, ettkileyici dahili kameralar, inanılmaz bir çift lensli kamera, ultra ince ekran kenarları ve harika dizaynı ile tüm Samsung modellerinin en iyi yönlerini bünyesinde toplamış gibi.

Huawei P20 Pro
Piyasadaki ilk 3 kameralı telefon. Aynı zamanda da en üst düzey işlemci ile donatılmıştır. Herkese hitap edebilecek olan bu model, rekabete kıyasla da çok iyi bir fiyata sahip.

Huawei P Smart
İlginç bir ismi olmayabilir fakat daha uygun bir fiyata sahip olan bu model de, üst düzey donanımlara sahip.

OnePlus 5T
Tam olarak fiyat-performans ürünü diyebiliriz. Muhteşem performansa ve belleğe sahip. Aynı zamanda portre fotoğraf özelliğine sahip bu ürün ile, profesyonel fotoğraf deneyimi de yaşayabilirsiniz. 

Moto G6
Uygun fiyatıyla beraber hoş bir ekran, güçlü bir yazılım ve son derece iyi yapılandırılmış bir telefon elde edebilirsiniz.


POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR