Bir Erkeğe Alınabilecek En Güzel En İlginç Hediyeler

Tüm kadınların zorlandığı ortak bir konuda buluşalım: Bir erkeğe güzel ve ilginç bir hediye bulmak... Aslında bu durumun çözüm anahtarı karşınızdaki insanı iyi tanımaktan geçiyor. Onun ilgi alanlarını bilirseniz hediye bulmak için çok uzaklara gitmemiş olursunuz. Hadi alternatiflere bir göz atalım.


Oyun Konsolu
Oyun konsolları şüphesiz ki çoğu erkeğin kalbine giden yolları açar. Arkadaşlarıyla ya da yalnız hiç fark etmez, kendilerini bu cihazlara tamamen teslim etmemeleri için hiçbir sebepleri yoktur. Bu yüzden mükemmel bir hediye seçimi olacaktır. Piyasadaki Playstation, Xbox, Nintendo gibi markalara göz gezdirip bütçenize uygun bir oyun konsolu bulabilirsiniz. Ayrıca seçmekte zorlanacağınız birçok oyunu birlikte oynarken çok eğlenebilirsiniz...

Masaüstü Oyunlar
O kadar büyüğüne gerek yok, biraz klasik olsun hem de elinin altında bulunsun istiyorsanız bu minyatür oyunlar tam sizin aradığınız! İş yerinde bile kafasını dağıtabileceği bu küçük eğlence onu çok mutlu edecektir, eğlenirken de sizi hatırlayacaktır.

Şarap veya Yemek Tadım Etkinliği
Oyunlara kendinizi boğmamak, biraz sosyalleşmek, birlikte zaman geçirmek için yapabileceğiniz en eğlenceli ve romantik etkinliklerden bir tanesi bu tadım aktiviteleri olacaktır. Onu alıp bir şarap tadım etkinliğine yada gurme etkinliklerine götürebilirsiniz. Birlikte farklı lezzetler tadarken unutulmaz anılara sahip olacaksınız. Artık o tatlar size her zaman o samimi anıları hatırlatacak...


Desteklediği Takımın Forması
Bir erkeğin asla bir kenara atmayacağı tek şey desteklediği takımın formasıdır! Her hafta maç günü sırtına o formayı geçirecek ve en heyecanlı, en hırslı, en mutlu, en öfkeli duygularını o formayla beraber yaşayacak. 70 yaşına da gelse artık görüşmeseniz de o forma asla çöpe atılmayacak. Ayrıca yalnız forma değil takımına ait diğer ürünler de onu çok mutlu edecektir.

Maç Bileti
Biraz da onun istediği bir yerde zaman geçirmek, en deli dolu anlarına şahit olmak istiyorsanız iki maç bileti alıp onu o kutsal yere götürebilirsiniz! Evet kutsal! O statta yapılan dualar, batıl inanışlar, adanan adaklar o kadar çok ki... Ama bir totem uğruna tüm maçı sırtı sahaya dönük izlerse de şaşırmayın...

Zippo
Hem şık hem de çeşit bolluğu nedeniyle Zippolar vazgeçilmez hediye seçeneklerinden. Onun zevkine uygun bir Zippo bulursanız sakın kaçırmayın!


Shot Oyunu
Kıpır kıpır bir hediye seçmek istiyorsanız işte burda. Durgun bir günü partiye çevirmek aslında çok basit! Beraber oynayacağınız bu shot oyunu sayesinde eğlencenin dibine vuracaksınız. Bu kare kutunun içinde unutamayacağınız nice anılar yatıyor...

Parfüm
Bu listenin olmazsa olmazı kesinlikle parfüm. Klasik ama unutmayın ki hafızaların en güçlüsü kokudur. Yıllar geçse bile o parfümün kokusunu asla unutmayacaktır, o kokuyu ne zaman duysa sizi hatırlayacaktır...

Gitar Penaları
Eğer müziğe meraklı, gitar çalan bir erkek arkadaşınıza hediye arıyorsanız ona gitar penaları hediye edebilirsiniz. Ona özel hazırlanmış yada sevdiği grubun bulunduğu bir pena koleksiyonu onu inanılmaz mutlu edecektir.


Alkol Seti
Bu testerlardan oluşan alkol setleri hediye için mükemmel görünüyor. Uygun fiyatlı hem kullanışlı hem de şık olan setler harika bir alternatif. 

Alkol Matarası
Alkol setlerinin yanında onları koyması için bu şık mataralara da bir göz gezdirebilirsiniz. Dilerseniz matarayı onun ismine özel olarak da sipariş edebilirsiniz.

Kahve Sepeti
Eğer alkol tercih etmek istemiyorsanız kahve çeşitleri, kahve kupası ve kurabiyelerden oluşan bir sepet hazırlayabilirsiniz. Yanına bırakacağınız duygusal bir not ile mükemmel bir hediyeye dönüştürebilirsiniz. Eee ne demişler "Çayın kalabalıkla arası iyidir; muhabbeti kuvvetlidir... Oysa kahve ya yalnızlık ister ya da sevgili."


Plak
80'ler de herkesin evinde rafları kaplayan plaklar modernleşen dünyamızda unutuldu... O rafların yerine CD'ler DVD'ler geçti. Ancak onların da dolduramadıkları bir şey vardı: plakların duygusu, çıkardığı doğal ve doygun sesler, tozlarında sakladığı geçmiş... Bu yüzden yalnız nostaljik bir ürün değil, romantik duygular da hediye etmiş olacaksınız. Fonda bir şarkı çalıyor bile "Benzemez kimse sana"

Mandallı Fotoğraf Askısı
Daima güzel bir gülümsemeye sebep olacak bir hediye vermek istiyorsanız bu fotoğraf askısı muhteşem bir tercih olacaktır. Hem fotoğraftan daha kalıcı ne olabilir ki? Üstelik bu hediyeyi el emeğinizi katarak kendiniz bile yapabilirsiniz.

ÇOK TIKLANANLAR