Dünyanın En Rahat ve Tarz 10 Erkek Spor Ayakkabısı

Burnu sivri kahverengi türü moda olan kunduraları mı hala giyiyorsunuz? Korkunç bir şekilde göz faciasına yol açıyorsunuz. Hadi bir de bu birbirinden göz kamaştıran spor ve rahat ayakkabılara bakın.


Adidas Stan Smith
Tenis oyuncusu Stan Smith‘in ismini alarak efsane spor ayakkabılar arasına adını yazdıran ayakkabı, 1971 yılından bu güne aynı tasarımla en iyiler arasına giriyor. Tenis ayakkabısı olmasına rağmen konforu ve deri üst yüzeye sahip tasarımıyla muhteşem olan Stan Smith, ara ara renklensede klasik siyah beyazı değişmem.
 

Air Jordan 2 Eminem 313
Air Jordan 2 sınırlı üretim ayakkabısı olan Eminem Way I Am 313, yaklaşık 1000 dolardır. Nike bu  tür bir ayakkabı reklamlarıyla çıktığında, spor ayakkabı dünyası neye benzeyeceğini düşünemiyordu. Ayakkabılar, piyasaya çıktıktan 5 dakika sonra satıldı. Bu özel baskılı Jordan’lar, zarif bir retro tasarıma sahiptir. Oldukça rahat ve terlemeyi önlüyordur.

Balmain High Top & Double Strap
Yaklaşık olarak 1.475 dolar maliyetindeki gümüş yüksek dilli Balmain ayakkabı, deri ve kauçuk tabana sahiptir. Spor ayakkabı, ayak bileklerine kadar uzanmakta ve gümüş renkte bildiğimiz cırt cırtlı bantlarla güzel bir tasarım haline bürünmüştür. Bakıldığında sıradan bir spor ayakkabı
ama Balmain markasıyla buluşunca maliyet açısından biraz tuzluya kaçmış.
 

Jimmy Choo Belgravia High Tops & Star Studded
Jimmy Choo, çoğu kadını kendine aşık eden bir markadır ve oldukça yüksek olan fiyatlarıyla gündeme gelmektedir. Marka, erkek müşterileri için de bu ayakkabıyı üretmiştir ve fiyat konusunda baya bir iddaya sahiptirler. Bas bas paraları.

 

Nike Air Foamposite
 Bu ayakkabılar 1.500 dolardır. Rahatlığı sonuna kadar garanti etmektedir. Nike’ın Foamposite teknolojisi, kullanıcıya üstün konfor sağlayan sentetik kumaş ve üstü kalıplı tasarımıyla sizlerle buluştu.
 

Nike Air Mag
Bu yeni nesil mucizevi ayakkabının fiyatı tamı tamına 1.700 dolar. Biraz pahalı olsa da ne yalan söyliyim aklımı başımdan aldı.

Nike Dunk Low Pro SB Paris
Sıradan desenli bir Nike gibi görünen bu ayakkabının 3.500 dolar inanabiliyor musunuz? İnanmasanız da bu doğrudur.

Nike ParaNorman Foamposite
Nike’ın ‘Air foamposite One ParaNorman’ model ayakkabısı, yaklaşık 3.000 dolar. Bu ayakkabıyı giydiğiniz zaman dikkatleri üzerinize çekmemek elde değil.

Puma Suede
İsmini süet üst yüzeyinden alan Puma Suede ile 1968 yılında bizlere "merhaba" dedi. Zamanla sokak kültürünün güzeel bir parçası haline gelen spor ayakkabı, kaykaycıların ve break dansçıların vazgeçilmezi haline geldi. Şık klasikler yerini aldı diyebiliriz.

Rick Owens ‘GeoBasket’
 Rihanna, Madonna ve Nicole Richie gibi ünlü isimler, Rick Owens ürünlerini kullanıyor. Bu ayakkabıya sahip olmak için 5.152 dolarınızın olması da yetmiyor. Ayakkabı kahverengi iguana derisinden yapıldığı için siparişinizi verdikten sonra bir süre bekleme sürecinden sonra bu muhteşem ayakkabıya sahip olabilirsiniz. Ayakkabı sınırlı sayıda üretilmiştir.
 


POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR