Kasım Ayı Netflix'te Yeni Çıkan Diziler

Hazır havalar soğurken, hafta sonu televizyonu ve kumandasıyla randevusu olanlar için, sıcak bir kahve eşliğinde size arkadaşlık edecek dizi önerilerinde bulunmak istedik. Kasım ayının sonlarına yaklaşırken Netflix'in yeni gözdelerini, yine sizler için araştırdık.


Marvel's The Punisher
17 Kasım'da yayınlandığı andan bu yana rekor kıran The Punisher, listelerin üst sırasına geçmeyi başardı. 

Ailesinin öldürülmesinin ardından Frank Castle (John Bernthal) namı değer Punisher, intikam oyunlarına başlar. Suç dünyasının en ünlü ismi haline gelmeye başlar var yöntemlerini şiddetli bir biçimde uygular. Yalnızca ailesinin değil etrafındaki insanlara yapılan adaletsizliklerin ortaya çıkmasını da etkiliyor. 

Oyuncu kadrosunda Ebon Moss-Bachrach (Girls, The Lake House), Deborah Ann Woll (Marvel’s Daredevil, True Blood), Ben Barnes (Westworld, The Chronicles of Narnia), Amber Rose Revah (Emerald City, Indian Summers), Michael Nathanson (The Knick, Wolf of Wall Street), Jaime Ray Newman (Bates Motel), Jason R Moore (A Lonely Place for Dying), Daniel Webber (11.22.63) ve Paul Schulze (Nurse Jackie) yer alıyor.


Alias Grace
3 Kasım'da yayınlanmaya başlayan Alias Grace, gerçek olaylara dayanan 6 bölümü ile Netflix'te!

Hizmetçi olarak çalıştığı evin bir diğer çalışanı James McDermott’la birlikte evin sahibi olan Thomas Kinnear’ı öldürmekle suçlanan Grace'in cinayeti işleyip işlemediğini ve uzun süren dava sürecini konu almaktadır. 

Dizinin senaryosunu Kanadalı yönetmen, oyuncu ve yazar Sarah Polley üstlenmiştir. Margaret Atwood'un ödüllü romanından uyarlanan dizide Sarah Gardon, Anna Paquin, Zachary Levi ve Edward Halcroft gibi isimler bulunmaktadır. 


Godless
Nadir bulunan mini dizi serilerine biri daha ekleyen Netflix, Godless'ı 22 Kasım'da Netflix'te yayınlandı. 

Yönetmenliğini Scott Frank’in üstlendiği Godless, 1880’lerin Vahşi Batı’sına dehşet salan eski iş arkadaşı Frank Griffin tarafından kovalanan Roy Goode’un kendisini tamamen kadınların yer aldığı New Mexico’nun La Belle’ye sürüklemesinin hikayesi. 

Godless’ın oyuncu kadrosunda; Jack O’Connell, Michelle Dockery, Merritt Wever, Thomas Brodie-Sangster, Jeremy Bobb, Scoot McNairy, Sam Waterston, Kim Coates ve Christiane Seidel gibi isimler de yer alıyor.She's Gotta Have It
Biraz da gülelim diyorsanız, She's Gotta Have It 23 Kasım'da Netflix'te!

Spike Lee’nin aynı zamanda yapımcılığını üstlendiği dizinin oyuncu kadrosunda DeWanda Wise, Cleo Anthony, Lyriq Bent, Anthony Ramos, Chyna Layne gibi isimler yer alıyor. 

1986 yılında yönetmenliğini yaptığı Spike Lee, aynı isimli sinema filminden televizyona uyarlanan 10 bölümden oluşan dizide; Nola Darling karakterini canlandıran DeWanda Wise, Brooklyn'de yaşayan bir kadının, farklı karakterlerdeki üç sevgilisiyle ilgili yaşadıkları anlatılıyor. 


 

ÇOK TIKLANANLAR