Kokunuzla Hafızalarda İz Bırakacağınız En İyi 5 Erkek Parfümü

Erkek adam güzel kokar! Çekici olmanın ve hafızalarda yer edinmenin en önemli kriterlerinden birisi seçmiş olduğunuz parfümdür. Sizin için seçtiğimiz parfümlerle çekiciliğinizin dozunu arttırmaya ne dersiniz?


Bvlgari - Black Orient
Baharat ve amber kokularının baş döndüren dansına hazır mısınız? Yanıtınız evet ise, Bvlagari'nin size gün boyu kalıcı, maskülen ve son derece çekici bir önerisi var. İçerisindeki odunsu kokular sayesinde de kendinizi daha karizmatik hissetmeye davetlisiniz.
100 ml'lık fiyatı 329,99 TL
 

Calvin Klein - Obsessed
Odunsu, amber ve ağaçsı notalar ile yapılandırılmış Calvin Klein Obsessed yeni takıntınız olmaya aday. Daha çok yazın tercih edebileceğiniz hafif ama iz bırakan bir alternatif.
125 ML: 207.99 TL

Bottega Veneta- Pour Homme
Bottega Veneta Pour Homme ile ilk olarak 2013 yılında tanıştık. Şimdi ise karşımızda daha cesur ve etkileyici bir Bottega Veneta var. İçerisindeki sedir yaprağı ve baharat aromalarının uyumuna tanık olmak için bu eşsiz parfümü deneyebilirsiniz.
500 TL


Versace Dylan Blue
Kalabriyen bergamot, greyfurt, incir yaprağı ve su notaları ile günümüzün modernliğini hafif bir esintiyle sunuyor. Fresh bir koku arıyorsanız Versace Dylan Blue'yu denemenizi öneririz.
100 ML 218 TL

BOSS -HUGO BOSS INTENSE
Centilmen ve stil sahibi erkeklerin imza parfümü Hugo Boss Intense içerisinde elma, sardunya, tarçın ve odunsu notalara yer veriyor. Eşsiz kokusuyla gün boyunca da sizi yalnız bırakmıyor.
100 ML : 379 TL

ÇOK TIKLANANLAR