Levi's Yeni Showroom'unun Kapılarını Açtı

Levi’s®’ın İstanbul’daki yeni showroom’u Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonu ve Levi’s® X Stranger Things özel koleksiyonunun lanse edildiği bir etkinlikle açıldı.


Levi's Yeni Showroom'unun Kapılarını Açtı
Levi’s®, markanın dünyasını yansıtan özel konseptiyle tasarlanan yepyeni Levi’s Showroom’unu Nişantaşı’nda açtı. Markanın DNA'sını yansıtan ve dinamizmi yüksek olan showroom geçtiğimiz sezon markayla farklı iş birliklerinde bulunan milli dalışçı Şahika Ercümen ve çağdaş sanatçı Murat Paltayı da ağırladı. Levi's'ın yeni yuvası olan bu showroom'un dikkat çeken özelliklerinden biri ise showroom'daki Levi’s® Tailor Shop köşesinde usta sanatçı ve terziler, kreatif uygulamalarla Levi’s® denimleri kişiselleştirme imkanı sunması.

Levi's Yeni Showroom'unun Kapılarını Açtı
Yeni Levi’s Showroom’un açılışı Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonunun ve dünya çapında ses getiren Levi’s® X Stranger Things özel koleksiyonunun tanıtıldığı bir etkinlikle kutlandı. @bugunneizledim hesabını yöneten Deniz Tokgöz Stranger Things trivasıyla etkinliğe renk kattı. Netflix’in hit dizisi Stranger Things ile iş birliği çerçevesinde kadın ve erkek tasarımlarından oluşan kapsül koleksiyonu sunan Levi’s®, dizinin kostüm tasarımcılarıyla çalışarak hayranların favori karakterlerinden Eleven ve Dustin için orijinale uygun görünümler yarattı. Dizide kullanıldığı gibi, etkinlikte de Levi’s Showroom’unda sergilenen Levi’s® x Stranger Things kapsül koleksiyonu aynı zamanda İstinye Park Levi’s® mağazasında da satışta olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

Levi's Yeni Showroom'unun Kapılarını Açtı
Levi’s®’ın Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonu Future Vintage ise bilindik olanla yeniyi, şimdi olduğu gibi 30 yıl sonra da giyilebilecek olan parçaları buluşturan stiller sunuyor. Bu sezon Levi’s®, şimdiye özlem konseptiyle günümüzün kumaşlarını, üretim tekniklerini ve siluetlerini kullanarak günümüz için görünümler yaratırken bir yandan da 80’lerin ve 90’ların etkilerini de bu stilin içine katıyor.


Levi's Yeni Showroom'unun Kapılarını Açtı
Levi’s® 1873 yılında Levi Strauss & Co. tarafından keşfedildiğinden bu yana tüketicilerin hayal gücünü ve bağlılığını yakalamaya devam ediyor. Klasik Amerikan stilini ve çabasız “cool” tarzı temsil eden Levi’s® marka portföyü, daima öncü duruşu ve hazır giyim sektöründe eşi bulunmayan yenilikçi ruhunu Stranger Things iş birliğiyle taçlandırıyor ve yeni showroom'una sizleri çağırıyor.
L'appart'a katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.

ÇOK TIKLANANLAR