Koç Burcu 2020 Genel Astroloji Yorumu, Aşk Hayatı, Kariyer ve Para Durumu


Kişisel ve sosyal yaşam

Hayatının en şanslı yıllarından biri! 2020'nin başlarında duygularınız tamamen ayın kontrolünde. Bunun yanında Aslan ve Yay gibi Koç Burcu da aşk gezegeni olan Venüs'ün etkisinde; Uranüs sayesinde ise beklenmedik olaylara ve sürprizlere hazırlıklı olun. 

Bu yıl sizin için yoğun bir yıl olacak, boş zaman bulmakta zorlanabilirsiniz. Aynı zamanda son derece üretken bir yıl sizi bekliyor. Kariyerinizde önemli gelişmeler olabilir. 2020, Koç Burcu için oldukça yaratıcı bir yıl olacak. Uğraştığınız iş ve projelerde başarıya ulaşacaksınız. Bu arada bavullarınızı hazırlasınız iyi olur, evinizden kısa süreli seyahatler için uzak kalacaksınız. 

Çiftlerin Aşk Hayatı

Özgürlüğüne düşkün olan Koç'lar için bu yıl ilişkiler üzerine düşünme zamanı. Aşk için ise doğru yıl, bu yıl olabilir. Eğer birine karşı yoğun duygular hissetmeye başlarsanız, ne kadar romantik birine dönüştüğünüze siz de şaşıracaksınız. Ama Koç burcu için romantizmde en önemli nokta ne kadar fazla romantik an yaşandığı değil, bu zamanların ne kadar kaliteli olduğudur. 

Devam eden beraberlikleri olan Koç Burçları içinse bu yıl zaman zaman stresli zamanların yaşanabileceği bir yıl olabilir. Ancak kafanızı ufak sorunlara takmadığınız durumlarda kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. 

Bekarların Aşk Hayatı

Yalnız olan Koçlar için bu yıl, hayatlarının aşklarını bulma konusunda doğru yıl olabilir. Enerjiniz, potansiyel partnerinizi çağırmaya yardımcı olacak. 2020 yılında enerjiniz yüksek, dans gibi bu yüksek enerjinizi kullanabileceğiniz aktivitelere yönelebilirsiniz. 

Acele kararlar vermekten kaçının. Dışarıda olmak ve arkadaşlarınızla vakit geçirmek size iyi geliyor. Konforlu evinizden ayrılmak bazen gözünüze zor ve yorucu gibi görünse de, enerjinizi pozitif yönde harcamak için beraber vakit geçirmeyi sevdiğiniz arkadaşlarınızla sık sık plan yapın. 

Kariyer ve Para

Bu yıl sizin için atılgan olma zamanı, şans ve yaratıcılık sizin yanınızda. Satışla ilgili işlerde olan Koçlar için ise yeteneklerini değerlendirme zamanı. Modern teknolojinin gezegeni olan Uranüs sizin yanınızda, dijital iletişim teknolojilerinde başarılı olabileceğiniz bir yıl. Daha geniş bakış açılarına sahip olacağınız bu yıl, karşınıza çıkan sorunların üstesinde gelme konusunda oldukça iyi işler çıkaracaksınız. 2020 kariyerinizde önemli atılımlar yapacağınız bir yıl olacak.
ONLİNE ÜCRETSİZ TAROT FALI


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın