Oğlak Burcu 2020 Genel Astroloji Yorumu, Aşk Hayatı, Kariyer ve Para Durumu


Kişisel ve Sosyal Yaşam

2020 yılının ilk aylarında yaşayacağınız bir takım olumsuzluklar sizi karamsar bir ruh haline sokacak olsa da bu geçici bir dönem olacak, Ocak ayında emek verdiğiniz işler güzel sonuçlarla noktalanacak. 

Mayıs ayında kendinizde değişiklik yaparak sosyal çevrenizde aranılan bir insan haline geleceksiniz. İyimserliğiniz artacağı için yeni dostlar edinecek ve onlarla unutamayacağınız anılara imza atacaksınız. Haziran gibi ailevi konularda çatışmalar yaşayacağınız için tartışma çıkarabilecek konuları açmamaya özen gösterin.

Çiftlerin Aşk Hayatı

Yeni yılda uzun süredir birlikte olduğunuz partneriniz ile daha fazla paylaşım içinde olacaksınız. Eğer zorlu dönemleri atlatabilirseniz aileler tanışacak ve resmiyeti bir adım ileriye götüreceksiniz. Bu esnada fazla duygusal olacağınız için mantığınızı da dinlemenizde fayda var.

Eğer uzun süreli ilişkinizi bir adım öteye götüremezseniz bu durumda çıkacak tartışmalar ilişkinize uzun vadede zarar verebilir ve ayrılık getirebilir.

Bekarların Aşk Hayatı

Mayıs ayında kendinizde yapacağını değişiklik sonucunda daha fark edilebilir bir insan olacağınız için kısa süreli ilişkiler sizleri bekliyor.

Katıldığınız bir davette tanışacağınız kişiyle hızlı bir ilişkiye başlayacak ve kısa sürede aileleri de işin içine katacaksınız, Ancak bu noktada dikkat etmeniz gereken konu karşınızdakini ne kadar tanıdığınız olmalı. Bu esnada geçmiş yaşamınızdan geri gelecek bazı insanlar canınızı sıkarken, kafa karışıklığına neden olacak.

Kariyer ve Para

2020 yılının Eylül ayı iş konusundaki alım satımlarınız için çok bereketli bir dönem olacak. Bir miras kalabilir ya da bir gayrimenkülün satışından yüklü bir para elde edebilirsiniz. 

Eğer kalabalık bir aileniz varsa elinize geçen yüklü para çeşitli tartışmaları da beraberinde getirecektir. Uzun süredir aynı işte çalışan Oğlakları 2020 yılında iş değişiklikleri beklerken, bu süreç ilk başta size oldukça zor gelecek.
ONLİNE ÜCRETSİZ TAROT FALI


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın