Yay Burcu 2020 Genel Astroloji Yorumu, Aşk Hayatı, Kariyer ve Para Durumu


Kişisel ve Sosyal Yaşam

2020'de yeni eğitimler alabilir, kısa süreli yolculuklara çıkarak yeni kültür ve felsefelerle tanışabilirsiniz. 2020 yılı hem sosyal yaşamda hem iş hayatında çok yoğun bir yıl olacak. Bu yoğunluktan dolayı etrafınızdakilere zaman ayıramayacak ve zaman zaman bu nedenle tartışmalar yaşayacaksınız.

Temmuz ayında tatlı sürprizlerle karşılaşabilir, hoşunuza gidecek ortamlarda bulunabilirsiniz. Ekim ayı gibi size kalacak mirasla istediğiniz yatırımları yapabilir ve hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Çiftlerin Aşk Hayatı

Aşk hayatı 2020 yılında sizin için biraz zorlu olacak. İlişkinizi bir adım öteye götürme isteği partnerinizle aranızı açabilir ve bu nedenle bazı ciddi kararlar almak zorunda kalabilirsiniz.

Ancak ilişkinizin arkasında durursanız bu zorlu süreci atlatabilir ve mutlu bir geleceğe adım atabilirsiniz. Bu nedenle sinirlerinizi bir süreliğine kontrol ederek ilişkinizin arkasında durmanız size yarar getirecektir.

Bekarların Aşk Hayatı

2020 yılında aniden başlayıp biten ilişkiler yaşama ihtimaliniz oldukça fazla gözüküyor. Bir arkadaşınız sayesinde uzaklarda yaşayan bir insanla tanışabilir ve ilişkinizi kısa zamanda resmiyete dökebilirsiniz.

2020 yılının Ekim ve Kasım aylarında ikili ilişkileriniz güzel etkilerin altında olacak. Bu nedenle bu dönemlerde kalabalık bir ortamda tanışacağınız bir insanla ileriye dönük bir ilişki yaşayarak mutluluğun temellerini atabilirsiniz.

Kariyer ve Para

Ocak ayı ile beraber sevgili yay iş hayatınızda ters giden bir şeyler varsa düzelecek sizi sevindiren gelişmeler yaşanacak. Başarı kazanmaya, yeni fikirler edinmeye, bir şeyler elde etmeye ve çekişmeli durumlarda üstün gelmeye uygun bir dönemdesiniz. Bu yıl kendinizi tümüyle işinize verecek adeta hayatın tüm stresini çalışarak atacaksınız.

Mart ayında zihinsel olarak çok daha güçlü ve çabuk karar verebilir yapıda olacaksınız. Konuşma ve ikna kabiliyetiniz oldukça yüksek olacak, önemli konumlardaki insanlara istediklerinizi kabul ettirebilir, her türlü desteği sağlayabilirsiniz.
ONLİNE ÜCRETSİZ TAROT FALI


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın