2019’da Hangi TV Kanalı Rakiplerine Fark Attı?

2019’da Hangi TV Kanalı Rakiplerine Fark Attı?
Yayın Tarihi: 1.01.2020 23:55:00

2019 yılı yine TV kanallarının yoğun rekabeti ile geçti.Her TV kanalı sene içinde onlarca diziyi ve programı ekrana sürdü.Kimileri çok tuttu kimileri ise reyting çarklarından eridi gitti.
Pekiyi 2019 yılı içinde hangi TV kanalı daha başarılı oldu ve rakiplerinden bir adım öne çıktı sorusuna benim şahsi cevabım atv olacak!..

"Dizi atv'de izlenir" sloganı ile yayın yapan atv, gerçekten de bu sene  yine en çok izlenen dizilerin kanalı oldu.Şöyle bir bakarsak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Bir Zamanlar Çukurova,Sen Anlat Karadeniz,Hercai,Kimse Bilmez ve 2019 son aylarında başlayan Kuruluş Osman dizileri reytinglerde zirveden aşağa inmedi.

Ayrıca atv kanalının elinde iki çok özel program var ve ikisi de 2019 yılı içinde çok konuşulan olaylara ve olayların çözümlerine imza attı.Müge Anlı sabahları atv kanalında 2019 yılı içinde birbirinden ilginç dosyaları ekrana getirdi ve sonuçlanmasına vesile oldu.Mesela haftalarca konuşulan ve hala da konuşulmaya devam eden “Palu Ailesi” dosyası 2019 yılına bence damgasını vurdu.

Öğlenden sonra kuşağında ise Esra Erol, yıllardır atv ekranında ses getiren konu ve konuklarıyla tıpkı Müge Anlı gibi 2019  yılında kendi branşında tartışmasız birinciliğe oynadı.

Yarışma programları içinde “Kim Milyoner Olmak İster “Kenan İmirzalıoğlu faktörü ile atv’yi başarıya götürürken, 1 milyon TL'lik soruyu bilen Arda Ayten günlerce medyanın göz bebeği oldu.
Tüm bu dizi ve programları baz alınca 2019 yılının atv için hayli bereketli geçtiğini söylemek yalan olmaz!...   
 

PAYLAŞ

 
 
 
 YAZARIN SON YAZILARI


TÜM YAZARLARYAZARIN EN ÇOK OKUNAN YAZILARI