Çukur’dan Sonra Ramo Show TV’yi Uçurur!

Çukur’dan Sonra Ramo Show TV’yi Uçurur!
Yayın Tarihi: 14.01.2020 23:05:00

Uzun bir bekleyişten sonra nihayet Ramo dizisi seyirci ile buluştu…Şunu baştan söylemem gerek Adana’da çekilen her dizi mutlaka seyirci tarafından beğeniliyor ve uzun soluklu oluyor.

Zaten benimde ilk izlenimlerime göre bu Ramo dizisi kesin tutacak ve Show TV Çukur’dan sonra izlenme oranları yüksek bir diziye daha kavuşmuş olacak.

Adana Seyhan’da çekilen dizi görsel açıdan izleyeni tatmin edecek cinsten zaten dediğim gibi Adana’nın enerjisinden midir nedir? Sıcak geliyor insana her şey.

Murat Yıldırım bu dizi için biçilmiş kaftan olmuş.Eminim ki seyirci onu hemen benimseyecek zaten diğer karakterlerde  hikayeyle uyumlu ve birebir örtüşmüş.

Tabi her şey güllük gülistanlık değil ama olsun başlangıç için iyi puan veriyorum ben Ramo dizisine…

İyi yanlarını övüpte eksiklikleri söylememek olmaz!Eminim ki dizinin sorumluları kesin fark edecektir ve ilerleyen bölümlerde bu eksiklikleri yada hataları en aza indirecekler

Benim gözüme batan  kurgudaki bazı devam hataları oldu. Mesela saldırıya uğrayan Ramo ve Sibel manzaralı bir yerdeyken bir bakıyorsunuz eve gelmişler insanın gözüne batıyor tabi bu gibi durumlar.Bu arada bir Neco karakteri var ki eminim ki ilk bölümle birlikte pek çok nefret edeni oldu bile …

Dizi Adana’da olunca malum Adana şivesi ile oynanması gerek İlker Aksum bu şive işinde her zaman ki gibi yine çok başarılı İdil Fırat’ta  on numara oyunculuk çıkarıyor.

Sibel ve Ramo Türk halkı tarafından sevilecek ilk bölümde az soğuk tutkusu eksik gözükseler de ilerleyen haftalarda farklı olacaklarını düşünüyorum  yani Esra Bilgiç ile Murat Yıldırım uyumlu partner olma yolunda yakında #Sira yada #Rasi gibi fanları oluşur.

Yiğit Özşener'in canlandırdığı Yavuz  karakteri sevilir , Rüzgar Aksoy'un canlandırdığı Halef karakteri ise yine  nefret edilecek bir karakter olma yolunda . Başta dediğim gibi Murat Yıldırım karakterini güzel analiz etmiş özümsemiş  tam oturmuş  asla sakil durmuyor.

İlk bölüm izlenimleri Ramo hakkında bunlar bence ilk bölümü ile güzel bir reyting alacak ve ilerleyen bölümlerde Sibel Ramo aşkı izleyiciyi ekrana bağlayacak…


PAYLAŞ

 
 
 
 YAZARIN SON YAZILARI


TÜM YAZARLARYAZARIN EN ÇOK OKUNAN YAZILARI