Covid-19 Salgını Dengeleri Değiştirdi!

Covid-19 Salgını Dengeleri Değiştirdi!
Yayın Tarihi: 14.04.2020 23:41:00

Tüm dünyayı ektisi altına alan Coronavirüs nam-ı diğer Covid-19 salgını bizim ülkeye uğradığından beri pek çok sektörde dengeler değişti.
Uzun süredir ekranlara çakılı bir şekilde yaşıyorduk çoğumuz dizilerin elinde oyuncak olmuştu!..Dizilerle yatıp dizilerle kalkıyorduk ki bir salgın tüm dengeleri alt üst etti.Aynı şekilde diğer televizyon programları ve müzik, eğlence sektörü de bu olumsuz durumdan haylice nasiplendi.
Setler durdu, eğlence mekanları kapandı, konserler bitti!...
Tek bitmeyen sosyal medya oldu…
Maşallah sosyal medya zaten hayatımızda öncelikliydi ama şimdi insanlar arası iletişim kurmanın dışında durma noktasına gelen sektörlerin can simidi oldu.
Covid-19 salgını şu aşamada Türk televizyonculuğunu da yeniden dizayn ediyor. Bir çok program ve dizi ekrana şimdilik kaydıyla veda etti ama dönüş umutları başka bir bahara kalabilir yani anlayacağınız  artık hiç birşey eskisi gibi olmayacak!...
Televizyon seyircisi kafasını ekrandan kaldırıp  sosyal medyada eğlenmenin keyfini  keşfetti…Taşları yerinden oynayanlar , yeniliklere açık olup üretici olanlar daha şimdiden kayda değer ilerleme elde etti.
Sanırım artık televizyon , eğlence ve müzik dünyasının kalbi sosyal medyada atacak ufak bütçelerle büyük izlenimlerin elde edildiği mecra alışkanlık yapacak ve  bundan böyle yüksek bütçeli işler televizyon ekranında kendine zor yer bulacak!...
 
 

PAYLAŞ

 
 
 
 YAZARIN SON YAZILARI


TÜM YAZARLARYAZARIN EN ÇOK OKUNAN YAZILARI