Aşk Şarkılarının Prensi Gökhan Sayhan

Aşk Şarkılarının Prensi Gökhan Sayhan
Yayın Tarihi: 17.11.2019 12:14:00
En güzel aşk şarkıları denince benim aklıma ilk Gökhan Sayhan geliyor.Belkide pek çoğunuzun daha onunla tanışma o buram buram aşk,sevda kokan şarkılarını dinleme fırsatı olmadı ama kısa süre içinde Gökhan Sayhan adını pek çok mecrada göreceğinize eminim...

2018 yılında çıkardığı “El Kadar Çocuk” şarkısından beri dinleyenleri tarafından yeni şarkısı merakla beklenen Gökhan Sayhan yepyeni teklisi “Rengin Mevsimin Adı” ile 15 Kasım’da dinleyicileri ile buluştu…

Tıpkı daha öncekilerde olduğu gibi bu yeni çalışmasında da söz ve beste kendisine ait.Zaten o yüzdendir bu kadar içten olması...Yaşadıklarını hissettiklerini direk söze müziğe yansıtıyor..15 Kasım tarihinde tüm dijital mecralardan yayınlanan Rengin Mevsimin Adı şarkısı ve klibinde Sayhan etkileyici ses rengi ile bizi yaza geri götürüyor. “Rengin Mevsimin Adı” için “dinleyenler bu şarkımda Ege kokusu hissedecektir” diyerek  Türkçe pop şarkısı için oldukça heyecanlı olduğunu belirtiyor.

“Rengin Mevsimin Adı” diğer çalışmalarındaki gibi usta aranjör Tansel Doğanay tarafından düzenlendi ve klibine Gökhan Sayhan kendisi imza attı.

Soğuk kış günlerinin başlangıcında sizleri ayaz ve Ege’ye götürecek “Rengin Mevsimin Adı” Spotify, Itunes, Youtube, Deezer ve diğer tüm mecralarda.

 

PAYLAŞ

 
 
 
 YAZARIN SON YAZILARI


TÜM YAZARLARYAZARIN EN ÇOK OKUNAN YAZILARI